Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Введення

НАУЧНО-ТЕХНІЧНЕ НАВЧАННЯ В МЕДИЦИНІ І ЗДОРОВИХ НАУК

Які ваші амбіції в цю нову еру відкриттів?

Ми вважаємо, що для вирішення життєво важливих питань здоров'я ключове значення має досконалість у методології освіти та досліджень. Ми прагнемо надихати та направляти талановитих студентів у їх прагненні стати провідними фахівцями в галузі охорони здоров'я, професорами або новаторами - тими, хто прагне змінити свої дослідження, незалежно від їхньої галузі - клінічної медицини, досліджень наркотиків, охорони здоров'я або розвитку медичної політики. .

МСЦ ПРОГРАМИ

В основі цієї філософії лежать три програми магістра. Два з них призначені для власників ступеня бакалавра: магістра з досліджень в галузі охорони здоров'я (дворічна повна програма, що спеціалізується на епідеміології, клінічній епідеміології, генетичній епідеміології, охороні здоров'я та економіці охорони здоров'я) та дослідженні Клінічні дослідження. Третя програма призначена для випускників магістратури та медичних працівників на рівні післядипломної освіти. Це ступінь магістра в галузі медичних наук, яка пропонується як однорічна програма повного робочого дня або індивідуальна дворічна неповна робоча програма. Ця програма також пропонує кілька спеціалізацій.

ЛІТНІЙ ПРОГРАМА ЕРАСМУС

Кожна з цих трьох програм об'єднує теоретичні та практичні дослідження у галузі медицини та наук про здоров'я. Програми починаються кожного серпня за програмою "Літня програма" Еразмус ". Цей 3-тижневий, 30-курсовий портфель сучасних біомедичних тем призначений для повного задоволення потреб іноземних студентів та фахівців з особливим інтересом - такими як клінічна медицина, загальна практика, охорона здоров'я, епідеміологія, генетика або біостатистики.

Оскільки Літня програма фокусується на ключових принципах та методах кількісних медичних досліджень, вона відкрита не тільки для учасників програм магістра, але і для всіх студентів та фахівців у галузі охорони здоров'я. Якщо ви не NIHES в NIHES але хочете отримати необхідні оновлення у низці прикладних медичних та медичних дисциплін, ви можете скласти свій власний план навчання - ще один важливий аспект філософії NIHES . Як незалежний студент, ви також можете взяти участь у будь-якій частині нашої звичайної освітньої програми.

Післядипломні програми

Ви хочете додати міжнародний вимір до кар'єри дослідника? Поєднувати наукову та клінічну роботу? Або ви прагнете максимізувати ваші шанси на здобуття ступеня кандидатського дослідницького проекту через аспірантуру? Наші дослідницькі тренінги розроблені, щоб допомогти вам зробити все це.

Розглянемо нашу програму післядипломної освіти ще на один рік дослідницької підготовки після магістратури, якщо ви хочете отримати більше досвіду досліджень або підвищити ваші шанси на здобуття ступеня кандидатського дослідницького проекту.

У NIHES ми постійно розширюємо нашу мережу університетів-партнерів по всьому світу. Отже, незалежно від ваших амбіцій - чи маєте намір працювати вченим у наукових колах, державному секторі чи галузі - ми надамо вам необхідні знання та досвід.

Розташування

  • Rotterdam

    NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA , , Rotterdam

    Запитання