Nanhua University

Nanhua University

Nanhua University

Введення

південь Профіль

По-перше, заснувавши походження і статусу

Університет Nanhua в Цзяї на Тайвані, була заснована в 1996 році Майстер Сін Юн Гуан Шань готовий створити школи сили мільйонів людей і засновника, це перший комплексний університет заснований Фо Гуан Шань, в той же час, школа також країни першого міжнародного спільного міжвузівський система «система Фо Гуан Шань United університету». В даний час є ряд студентів, які залишилися близько 5500 чоловік, має 223 штатних викладачів, сильний факультет, доцент в школі повний робочий день вчителя припадає більш ніж очного співвідношення вчителів на 99%, в тому числі ступінь доктора в пропорції, що досягає 92%, серед кращих в приватних університетах , Школа розташована в сільській ідилії Цзи-чжун, горотворення, є часи градієнт, школа площа близько 63 га, з великими луками, що підносяться деревами, спокійним і елегантним кампусом, зеленями, квітами, його унікальними природне середовище, «лісовий університет» хороша репутація, але всюди охоронювані види рідкісних комах, рясної природної і екології людини, про що свідчить модель кампусу для просування екологічно чиста енергії та екологічної освіти. Так як школа створити свою власну школу, перший вагою загальної освіти і людського дух, є загальноосвітніми школами країни в південному фокусі. В даний час вона має управління, гуманітарні науки, соціальні науки, мистецтва, науки і техніки інститути та п'ять загального центру освіти, в цілому 19 університетських кафедр, 24 науково-дослідних інститути майстер-класи, а також докторську програму. перший «Відділ смерті» школи до цих пір відомо по всій країні, і природно, біотехнології, Департамент з питань управління туризму, управління архітектури та ландшафтного відділу Департаменту етномузиковеденіе, релігії, управління бізнесом некомерційного Інституту натуральної медицини шкільні характеристики Департамент. Крім того, якість загальної освіти нагородами рік за роком, більш школа створила гарну репутацію. У той же час, ми рішуче сприяти крос-навчальні курси включають в себе іноземних студентів, обмін, закордонні навчальні поїздки та платформи електронного навчання (Wi-Fi / Digital Media навчання / мову), повинні показати шкільні характеристики і конкурентоспроможність.

По-друге, філософія освіти

Шкільна освіта для людей, культурних, професійних, цифровий, індустріалізації та інтернаціоналізації, п'ять з принципу розвитку Пінг Хенг. Self-позиціонування, як «гуманістичної орієнтації релігійного, соціального забезпечення та справедливості з духом якості викладання університету.» Його унікальна місія полягає в тому, щоб бути «свідомого життя», «гуманістичний дух релігії» і «громадський університет ідеального» вливається в процесі навчання, а також для того, щоб «сприяти життєздатності живучості» духу, щоб сприяти зростанню і трансформації викладачів і студентів, щоб поліпшити кожен студенти характер, бачення і досвід. У той же час, студенти також зміцнити свій розум і служіння іншим, для спільноти, розвивати громадянськість і можуть бути зроблені з нього. Навчання персоналу мета :( а) культивувати характер, доброчесна і має сучасний дух служіння. (B) культивувати широку перспективу, сучасні громадянам громадянської грамотність та навички спілкування. (C) для розробки сучасних фахівців з почуттям відповідальності, професійної компетентності і творчої здатністю.

По-третє, показники розвитку

Коледж освіти для створення людського духу

Школа є школа релігійного, глибоко релігійного людського духу, ми звернули особливу увагу на поліпшення розвитку загальної освіти і особистості студентів. Коледж переносити давньою традицією, Rebuild Людський дух є розвиток характерних для школи з моменту їх створення. Ми створили університетський місто з культурної академії освіти, підготовки багатоборства таланти як характер освіти, загальної освіти та професійної освіти. Почніть з щорічної «древньої церемонією», організованої для першокурсників «обряду проходу» діяльність, в поєднанні з моральної навчальною програмою, призначеної для задоволення сучасного суспільства, так що студенти через ряд духовного хрещення, перетворений в відповідальні, свідомий розум дорослий.

У поєднанні з місцевою промисловістю акцентом на «навчання по одному.»

При навчанні, з «свідомого життя освіту» і «свідомого навчання студентів» в якості осі, акцент на навчанні якості навколишнього середовища і кераміки, щоб застосувати свої знання. Не тільки реалізувати програму в поєднанні з промисловістю, а й створити «єдність навчання, щоб використовувати» систему, що дозволяє плавну інтеграцію академічної теорії і промисловості, з метою підвищення зайнятості та конкурентоспроможності студентів. Крім того, також відповідно до місцевої промисловістю і співтовариством пульсацією, щоб створити яскраву пляму в департаментах. І релігійні і доброволець, догляд за смерть, охорону здоров'я, мудрість і життя, органічне сільське господарство, біотехнології, туризм і відпочинок, некомерційні організації, а також культурних і творчих індустрій і так далі, як в центрі майбутнього розвитку школи.

Заснована в Тайвані, міжнародний погляд, першою міжнародною системи міжвузівського спільних

Фо Гуан Шань Фо Гуан університет і система університетської освіти, Американський університет Заходу, Університет Південної Австралії, спільно створити «єдину систему університетського Фо Гуан Шань.» Це національна ініціатива по міжнародній системі Union University, ми об'єднуємо чотири університети, будемо надавати широкий спектр ресурсів для розробки міжнародних студентів в перспективі. В майбутньому, більше буде «зареєстровано чотири реєстрація школи» шлях до кінця, так що студенти мають можливість отримати подвійну ступінь. Крім того, школа може об'єднати понад Фо Гуан Шань розподілені на п'яти континентах і світло за кордоном додзьо Stronghold Baiyu Будди, як міжнародні обміни та навчання наших студентів важливим каналом для сприяння студентам міжнародної мобільності.

Розташування

 • Chiayi City

  Nanhua University No.55, Sec. 1, Nanhua Rd., Dalin Township, Chiayi County, 62249, Chiayi City

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання