Nha Trang University

Nha Trang University

Nha Trang University

Введення

Ласкаво просимо до Nha Trang University (NTU), який знаходиться у, мабуть, найкрасивішому прибережному місті В’єтнаму. Nha Trang University - один із 50 державних університетів В’єтнаму з більш ніж 50-річною історією та розвитком.

Nha Trang University був створений і продовжує залишатися провідним навчальним закладом для навчання та підготовки на бакалаврському та аспірантському рівнях для рибного сектору та інших суміжних галузей В'єтнаму.

Створивши міцну основу для рибного господарства та аквакультури, Nha Trang University зараз перетворюється на багаторівневий та багатопрофільний університет з метою забезпечення кваліфікованих людських ресурсів для задоволення потреб індустріалізації та модернізації В'єтнаму.

Маючи давню історію та горді традиції, Nha Trang University розвиває партнерські відносини з університетами та науково-дослідними інститутами у В’єтнамі та за кордоном, щоб інтегрувати свою освітню та дослідницьку діяльність у регіон та світ та забезпечити своїх студентів та викладачів для задоволення потреб соціально-економічного розвитку країни.

Розташування

  • Nha Trang

    Nguyễn Đình Chiểu,Số 2, 650000, Nha Trang

    Запитання