Keystone logo
© BIMM University
Newcastle University Postgraduate programs

Newcastle University Postgraduate programs

Newcastle University Postgraduate programs

Введення

Ньюкасл, який входить до списку 125 найкращих університетів (QS World University Rankings 2023), є домом для 29 000 студентів із 140 країн.

Будучи членом-засновником Russell Group, ми є одним із лише 19 університетів у світі – і лише трьох у Великій Британії – які отримали рейтинг QS зірок п’ять плюс за загальну досконалість (2022).

Ми можемо простежити наше походження до Школи медицини та хірургії, заснованої в 1834 році.

Сьогодні ми поєднуємо провідні світові дослідження з академічним досвідом світового рівня.

Будучи світовим лідером із сильними сторонами в таких сферах, як старіння та здоров’я, дані, енергетика, міста та творче мистецтво, ми є піонерами вирішення деяких із найбільших проблем, з якими стикається світ. У дослідницькій програмі Великої Британії 2021 42% наших досліджень були визнані провідними у світі.

Завдяки 5-зірковому навчанню (QS Stars 2022) ми навчаємо все життя. Студентам пропонується навчатися у експертів світового класу з більш ніж 185 бакалаврату та 300 аспірантів.

Студентський досвід

Наші служби здоров’я та благополуччя студентів допомагають студентам повністю розкрити свій потенціал, які надають консультації, підтримку у сфері психічного здоров’я, обмежених можливостей та спеціалізовану підтримку в навчанні, а також фінансову підтримку та підтримку віри та духовності.

Ми розробили онлайн-набір академічних навичок, щоб допомогти студентам стати ефективними незалежними учнями.

Наша студентська спілка є центром досвіду Ньюкасла, пропонуючи понад 180 студентських товариств і понад 60 спортивних клубів.

Найкраще студентське місто. Мультикультурний, жвавий і доброзичливий Ньюкасл є столицею Північно-Східної Англії – кампус університету в центрі міста знаходиться в його центрі.

Він входить до 50 найкращих студентських міст світу та 10 найкращих студентських міст Великобританії, а також є одним із найдоступніших у Великобританії (QS Best Student Cities, 2023).

Ньюкасл пропонує першокласний спорт, яскраве мистецтво, чудові магазини та захоплююче нічне життя. Він також знаходиться недалеко від красивої сільської місцевості та відзначених нагородами пляжів.

Особливості кампусу

Наш кампус площею 50 акрів у центрі міста Ньюкасл є центром нашого навчання, досліджень і співпраці. Він включає засоби для дослідницьких інновацій, викладання та навчання, а також залучення.

Студенти користуються такими можливостями, як наша відзначена нагородами бібліотека та Центр фізичного відпочинку та спорту.

Ми прагнемо бути стійким кампусом, просуваючи ініціативи, щоб заохотити наших студентів і співробітників вести екологічний спосіб життя.

Наші екологічні зобов’язання були винагороджені нагородою першого класу від Університетської ліги «Люди і планета».

  Розташування

  • Newcastle upon Tyne

   Newcastle University, NE1 7RU, Newcastle upon Tyne

  Програми

  Запитання