New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

Введення

Нью-Йоркський технологічний інститут - коледж інженерних та обчислювальних наук

Дослідіть Нью-Йоркський технологічний інститут - динамічний, високо оцінений і акредитований неприбутковий університет, який займається вихованням нового покоління лідерів, а також надиханням на інновації та розвиток підприємництва.

111909_Picture1.png

Про Нью-Йоркський технологічний інститут:

Нью-Йоркський технологічний інститут пропонує програми для студентів, аспірантів та професійних ступеней у більш ніж 50 галузях навчання, включаючи інформатику, дані та кібербезпеку; біологія та біомедичні дослідження; архітектура та дизайн; інжиніринг; медичні професії та медицина; ІТ та цифрові технології; управління; комунікації та маркетинг; освіта та консультування; енергії та сталості. Неприбутковий, незалежний, приватний та несектарський інститут вищої освіти, університет приймає більше 9000 студентів по всьому світу. Університет має університетські містечка в Нью-Йорку і Лонг-Айленді (Нью-Йорк), Джонсборо (Арканзас) і Ванкувер (Британська Колумбія), а також програми по всьому світу. Більше 100 000 випускників складають залучену мережу виконавців, виробників і новаторів, готових змінити світ, вирішити виклики 21 століття і винаходити майбутнє.

З 1955 року NYIT здійснює свою місію:

 • Забезпечити професійну освіту, орієнтовану на кар'єру
 • Надайте всім кваліфікованим студентам доступ до можливостей
 • Підтримка досліджень і стипендій, які приносять користь більшому світу

Хто ми є:

У Нью-Йоркському технологічному інституті різноманітність представлена мозаїкою залучених студентів, кожна з яких сприяє унікальним інтелектуальним, культурним і творчим подарункам багатій, яскравій громаді. Викладачі та студенти університету представляють та охоплюють різноманітність поглядів, цінностей, ідей, фонів, стилів, підходів, досвіду та переконань, забезпечуючи стимулюючу, виховуючу та справді космополітичну освіту 21 століття. Переглянути NYIT на перший погляд тут.

111914_Picture1.png

Де ми є:

 • Лонг-Айленд, Нью-Йорк (Old Westbury)
 • Нью-Йорк, Нью-Йорк
 • Джонсборо, ковчег.
 • Ванкувер, Канада

Про коледж інженерних та обчислювальних наук:

111915_Picture1.png

Нью-Йоркський технологічний інститут входить до першої третини акредитованих інженерних програм, перелічених US News

Ідеї, які, здається, неможливо реалізувати, формуються щодня в Нью-Йоркському технологічному інституті, де студенти навчаються вирішувати проблеми, вносити рішення і працювати над викликами 21 століття, які безпосередньо впливають на світ. Студенти NYIT відчувають значну віддачу від інвестицій у свою освіту: випускники готові до професії, оснащені навичками та досвідом, які шукають провідні роботодавці, програми випускників та дослідницькі установи в усьому світі. У звіті PayScale College Salary College коледж інженерних та обчислювальних наук входить до числа 28% інженерних шкіл, заснованих на потенціалі заробітної плати.

Академічні програми:

 • Електротехніка та обчислювальна техніка, МС
 • Біоінженерія, МС
 • Машинобудування, ср
 • Комп'ютерні науки, мс
 • Інформація, мережа та комп'ютерна безпека, MS
 • Наука в даних, MS

Центр інновацій підприємництва та технологій (ETIC)

Центр інновацій у сфері підприємництва та технологій (ETIC) є центром Нью-Йоркського інституту технологій для сприяння відкриттю, вирощуванню нових підприємств і продуктів, а також новим ідеям у галузі технологій, інженерії та прикладних наук. Розширюючи партнерські відносини між промисловістю, академічною спільнотою та професійними організаціями, ETIC прагне змінити ключові сфери ІТ та кібербезпеки, біоінженерії та медичних приладів, енергії та зелених технологій.

Працюючи в 8000 квадратних футів сучасних лабораторій та об'єктів ETIC, студенти працюють з компаніями-партнерами та мережами інвесторів, допомагаючи їм стати лідерами перетворення в цій галузі.

Прикладні дослідження та стипендії:

Дослідницькі зусилля Нью-Йоркського інституту технологій отримують безпрецедентне фінансування з боку національних агентств і завдяки внутрішнім фінансуванням. Досвід університету в таких галузях, як кібербезпека, робототехніка, імплантовані / носні технології, медицина, охорона здоров'я, стійкість та багато іншого - сприяють зростанню репутації NYIT для забезпечення інноваційних технологічних рішень для реальних проблем.

Акредитація: Нью-Йоркський технологічний інститут акредитований Комісією середніх держав з вищої освіти і затверджений Радою регентів Державного університету Нью-Йорка; наші індивідуальні програми та школи, а також наші глобальні кампуси також мають престижні акредитації. Див. Повний список агентств з акредитації.

Розташування

 • New York

  1855 Broadway, 10023, New York

  • Old Westbury

   Northern Boulevard P.O. Box 8000, 11568-8000, Old Westbury

   • Vancouver

    701 West Georgia Street, 17th floor Vancouver, BC Canada, V7Y 1K8, Vancouver

    Запитання