New York Academy of Art Магістр образотворчого мистецтва
New York Academy of Art

Магістр образотворчого мистецтва

New York, США

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 40 209 / per year *

На кампусі

* щорічне навчання: 38559,00 дол. США обов'язкові збори: 1650,00 дол

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

New York Academy of Art - це аспірантура образотворчого мистецтва, орієнтована на прогресивне репрезентативне та образне мистецтво. Міністерство закордонних справ в Академії вимагає від студентів вивчити традиційні методи та прийоми в службі створення життєво важливого сучасного мистецтва. Потенційні студенти Академії узгоджуються з місією Академії завдяки спостережливим навичкам та балансу концептуальної обізнаності та технічного рівня.

МЗС - спеціалізований термінальний ступінь на рівні випускників для студентів, які шукають вищої освіти з образотворчого мистецтва. Це концентрована дворічна 60-кредитна програма, яка вимагає 85% курсових робіт, щоб виконати студійне мистецтво. Студенти спеціалізуються на одній із трьох концентрацій, малюванні, живописі чи скульптурі. Кандидати повинні заявити про передбачувану концентрацію. Студенти також можуть обрати для завершення треку з анатомії чи виготовлення друку. Доріжки доповнюють концентрації зосередженою увагою на додаткових напрямах дослідження.

Центральним у навчальній програмі є вивчення образотворчого та образотворчого мистецтва та переосмислення традиційних методів для сучасного художника. Очікується, що студент МЗС здобуде оволодіння традиційними техніками та практиками, а також успішне взаємодія з сучасними методами мистецтва та критичним дискурсом. Досягнення цих цілей дозволяє учням розробити автентичну візуальну мову як засіб передачі свого особистого бачення, в результаті чого технічно та формально досконала робота, яка займається сучасним мистецьким світом.

Основні результати роботи майстра образотворчих мистецтв

 • Досвідчені робочі знання з анатомії;
 • Знання складу та дизайну;
 • Знання перцептивного та концептуального підходів до малювання фігури;
 • Вдосконалена здатність інтерпретувати та перекладати людські форми в просторі;
 • Знання традиційних та сучасних методів та прийомів;
 • Розуміння історії візуального мистецтва та техніки;
 • Можливість переосмислення традиційних студійних методів для сучасного художника;
 • Розуміння теорії мистецтва;
 • Здатність брати участь у критичному дискурсі;
 • Розуміння того, як і чому людська фігура служить засобом для сенсу;
 • Творчість та самостійне мислення;
 • Навички письмового та усного спілкування;
 • Навички незалежних досліджень;
 • Вплив на професійні аспекти кар'єри в галузі мистецтв.

Малювання

Основоположні принципи малювання лежать в основі всіх форм візуального спілкування. Незалежно від обраної концентрації, всі студенти New York Academy of Art занурені в інтенсивну послідовність курсів малювання, які представляють та вивчають фундаментальний та вдосконалений перцептивні та концептуальні підходи до фігурації та візуального розповіді. Завдяки цьому займаному та інтенсивному дослідженню студенти досліджують елементи дизайну, композицію, масштаб, пропорцію, жест, світло на формі, цінність, тональну побудову та практичне застосування анатомії та перспективи шляхом постійних досліджень людської фігури від прямого спостереження.

Живопис

Технічний, формальний та концептуальний розвиток живопису є основою навчальної програми. Інтенсивна дворічна програма поєднує вивчення історичних та сучасних методологій живопису з акцентом на вивчення критичної теорії, що дозволяє студентам виробити індивідуальне художнє бачення. Основна послідовність студії починається з прямих, сприйнятих на основі методів і переходить до передових синтетичних режимів образотворчої побудови.

Скульптура

Концентрація скульптури забезпечує студентам функціонально-робоче розуміння понятійних та формальних засобів вираження через вивчення традиційного моделювання фігури людини вручну. Безпосереднє спостереження за тілом, підкріплене вивченням анатомічної будови, забезпечує платформу для дослідження проблем створення тривимірної форми та заохочує розвиток особливого бачення кожного учня.

Навчальна програма пропонує міцне підґрунтя в процесах, принципах та практичних навичках, необхідних для розвитку творів мистецтва, що мостить традицію та знаходять розміщення у сучасному контексті. Основна послідовність починається з акценту на розвиток навичок перцептивного моделювання, забезпечуючи при цьому можливість критичного реагування на керовані проекти. У другому семестрі студенти опановують моделювання фігур у масштабах життя, контекстуалізуючи скульптуру та інтегруючи формальні стратегії у композиції з вивченням історичного пріоритету. Акцент на дискусії та критиці з видатними образними скульпторами створює діалог щодо вираження, метафори та ролі фігурації.

Друк

Доріжка друку - це набір з трьох курсів, що дають студентам навчальну глибину літографії, глибокої рельєфу та монотипії для застосування до власної роботи, а також викладання викладання на рівні коледжу. Він може прийматися одночасно з необхідною концентрацією в малюванні, живописі чи скульптурі. Доріжка друку створена для просування великої традиції майстерності майстерні, відданості академії образотворчому зображенню та, головне, художнього бачення студента.

Критики

Критичні відгуки є цінним компонентом навчальної програми МЗС і основою навчання в курсовій роботі. Бесіди з відвідуючими критиками, старшими критиками та викладачами викладачів служать для розробки нових перспектив та підходів, в результаті чого робота є більш ретельно продуманою та майстерно виконаною. Критики включають обмін один на один, групові презентації, стимулюючі дискусії естетичної філософії та демонстрації прикладної техніки.

Професійна практика

Програма "Професійні практики" готує студентів до реалій післядипломного життя, розвиваючи навички, необхідні для орієнтації у професійному світі. Серед обговорюваних тем - практичні та юридичні питання, з якими стикаються незалежні художники; заявки на отримання грантів та проживання; та кар'єрні можливості в галереях, музеях та вищій освіті.

Дипломна робота МЗС

Дипломний проект МЗС має на меті залучити студентів до професійних міркувань щодо дослідження та виготовлення художніх робіт, призначених для виставки. Він є частиною роботи, яка має на меті показати майстерність майстерності та особистісного бачення кандидата в МЗС. Комітет факультету за консультацією зі студентом вибирає одну частину з цього складу роботи для виставки на кульмінаційній виставці дипломної роботи МЗС.

Про Школу

Запитання

Подібні курси