© Eli Haney, Northwest University photographer
New Mexico State University College of Engineering

New Mexico State University College of Engineering

New Mexico State University College of Engineering

Введення

Інженерний коледж Університету штату Нью-Мексико зайняв 12 місце серед 50 найкращих інженерних шкіл на 2019 рік із загального фонду понад 500 відповідних інженерних шкіл. Рейтинг НМСУ перевищує рейтинг конкуруючих інженерних шкіл: Університет Нью-Мексико, який посів 18 місце; і Техаський університет в Ель-Пасо, який посів рейтинг 27. НМСУ також посідає третє місце серед 15 рівних закладів з інженерними коледжами подібних розмірів та складу.

Best Value Schools публікує рейтинги коледжів на основі чистої вартості та вартості програми навчання.

Вартість програми, або ціна нетто, включає навчання та збори, підручники та матеріали. Це обчислюється з використанням даних, наданих Національним центром статистики освіти «Навігатор коледжу» та Інтегрованою системою даних після закінчення середньої освіти NCES. Інженерний коледж НДМУ чиста ціна становить 10 299 доларів на рік.

Значення дипломної програми включає короткострокові та довгострокові фактори. Близька вартість включає будь-яку підтримку або послуги, доступні через університет. Перспективи після закінчення навчання, такі як можливості працевлаштування та початкова заробітна плата, визначають довгострокову цінність.

Розташування

  • Las Cruces

    East University Avenue,1780, 88003, Las Cruces

    Запитання