New Mexico State University College of Education

New Mexico State University College of Education

New Mexico State University College of Education

Введення

Коледж освіти в Університеті штату Нью-Мексико був заснований в 1956 році, а Вільям Б. О'Доннелл був першим деканом.

Підготовка вчителів була частиною історії НМСУ з 1800-х років, і програми навчання протягом багатьох років займали різні будинки. Освітні програми вперше розміщувались у сільськогосподарській школі, а в 1929-1930 рр. Було створено окремий департамент освіти. У 1938 році кафедра перейшла до Школи мистецтв і наук. Департамент освіти та психології отримав адміністративну автономію в 1956 році, коли Департамент освіти та психології був змінений на Школу для вчителя. Термін "Коледж педагогічної освіти" застосовувався, коли статус університету було отримано в 1957 році.

У 1968 році коледж переїхав до свого теперішнього будинку в залі О'Доннелл, а в 2008 році коледж відсвяткував капітальний ремонт залу О'Доннелл, який модернізував будівлю і створив додаткове приміщення для студентів та викладачів.

Коледж налічує понад 2300 студентів і є провідним виробником викладачів, радників, директорів та інших освітніх керівників у Нью-Мексико. Коледж налічує приблизно 75 штатних викладачів, що працюють на постійній основі, і, як правило, наймають додатково 20-30 неповних та тимчасових викладачів. Бакалаврська програма налічує приблизно 1500 студентів, а аспірантура - близько 750 студентів на рік. Навчальний коледж має різноманітну кількість студентів та викладачів, різноманітність студентів на бакалаврському рівні перевищує 50 відсотків, а різноманітність викладачів цього року становить 55 відсотків при 30-відсотковому представництві латиноамериканців.

Коледж має п'ять кафедр, які включають навчальну програму та інструктаж, консультативну та педагогічну психологію, кінезіологію та танці, спеціальні розлади та комунікативні розлади та освітнє керівництво та адміністрування. Програми в коледжі варіюються від ступеня бакалавра до доктора, і коледж, як правило, є найбільшим виробником докторантів в Університеті штату Нью-Мексико.

Освітній коледж співпрацює з місцевими районами та регіональними консорціумами через партнерство, грантові ініціативи та пропагандистські програми. Багато програм підтримують професійний розвиток викладачів у галузі математики та природничих наук, адміністрування, консультування та охорони здоров'я громади. Декілька наших математичних та наукових ініціатив мали прямий вплив на успішність учнів. Зовсім недавно Програма розладів комунікації через речево-слухову клініку Едгара Гаррета нещодавно почала надавати послуги особам з аутизмом

Навчальний коледж прагне забезпечити освітні можливості для тих, хто, як правило, не мав доступу. Коледж також присвячений наданню чудових навчальних можливостей традиційним студентам та співпраці зі школами для покращення освіти дітей Нью-Мексико.

Розташування

  • Las Cruces

    East University Avenue,1780, 88003, Las Cruces

    Запитання