Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
New Mexico State University College of Arts and Sciences

New Mexico State University College of Arts and Sciences

New Mexico State University College of Arts and Sciences

Введення

Місія

Коледж мистецтв і наук забезпечує основоположну освіту для кожного студента НМУ та широкий спектр ступенів підготовки студентів до обізнаних та відповідальних громадян нашого світу. Ми сприяємо відкриттю та вдосконаленню суспільства протягом усього життя завдяки передовим науковим дослідженням та творчій діяльності, а також виконуючи нашу місію щодо надання земельних ділянок шляхом охоплення та взаємодії з більшою громадою.

Цінності

 • Основними для місії Коледжу мистецтв і наук щодо надання земельних ділянок є наші основні цінності, як це описано в наступних заявах про вартість.
 • Доступність: Ми цінуємо доступність для різноманітного населення Нью-Мексико та за його межами. Ми цінуємо повну, доступну та доступну освіту. Ми є воротами до навчання для всіх студентів, які дають нам можливість і відповідальність позитивно впливати на їхній досвід навчання.
 • Навчання та знання: Ми цінуємо навчання та знання заради них самих та створюємо широко освічених членів суспільства, які можуть критично мислити та вдосконалювати свої громади. Ми прагнемо моделювати любов до навчання і прищеплювати бажання до усього життя. Ми цінуємо надання вищої освіти та стипендій завдяки потужним програмам випускників та студентів.
 • Суворість і досконалість: Ми вважаємо, що найкраща освіта сувора, складна і вимагає наполегливості. Ми вважаємо, що найкраща творча та наукова робота вимагає таких самих зусиль. Ті, хто перевершує ці зусилля, повинні бути визнані, культивовані, винагороджені та відзначені.
 • Безперервність та стабільність: Ми вважаємо, що безперервність та стабільність мають вирішальне значення для досконалості наших програм та заходів. Кадровий склад, викладацький склад та факультет коледжу, які прагнуть до НМСУ та його студентів, мають важливе значення для наступності та стабільності.
 • Призначення та місце: Ми цінуємо відповідність нашим унікальним цілям та місцям. Ми цінуємо служіння громадянам Нью-Мексико, досягнення стійкого існування в оточуючому нас середовищі та інтеграцію до спільноти та регіону прикордонного південно-заходу.
 • Прозорість: Ми цінуємо та прагнемо прозорості в діяльності людей та організацій нашого коледжу. Ми віримо, що це створює середовище для співпраці та відкритого діалогу, що найкраще дозволяє нам виконати нашу місію в університеті.

Розташування

 • Las Cruces

  East University Avenue,1780, 88003, Las Cruces

  Запитання