New Jersey Institute of Technology

New Jersey Institute of Technology

New Jersey Institute of Technology

Введення

Про нас

Ласкаво просимо до New Jersey Institute of Technology . Будучи державним державним політехнічним університетом, ми продовжуємо інвестувати в оновлення наших існуючих об'єктів, а також додавати нові простори з метою виняткового навчання, навчання та життєвого середовища.

NJIT пропонує понад 125 програм бакалавра та аспірантури у шести спеціалізованих школах, навчаються фахівцями, 98 відсотків яких мають найвищий ступінь у своїй галузі. Наші академічні програми повністю акредитовані відповідними колективами акредитації, комісіями та асоціаціями, такими як Асоціація коледжів та шкіл Середньої Азії (MSA), Акредитаційна Рада Інженерії та Технологій (ABET), Асоціація Прогресивних Соціальних Школ Бізнес (AACSB) та Національної Архітектурна Акредитована Рада (НААБ).

Наші великі програми безперервної професійної освіти та онлайнові курси пропонують важливі тренінги для фахівців, які вже працюють на цій посаді, а наші конкурентні практики стажування допомагають вам вирушити. Дізнайтеся більше про наші онлайн-програми навчання .

 • Річний економічний вплив NJIT на штат Нью-Джерсі становить 1,74 млрд. Доларів США

 • # 1 на національному рівні в студентській мобільності вгору

 • NJIT готує своїх випускників до керівних посад як фахівців, так і громадян.

У нас є дивовижні студенти з усього світу, і ми займаємося першим номером в Нью-Джерсі, нагороджуючи студентами афро-американських та іспанських студентів інженерними ступенями. Друзі та контакти, які ви будете робити в NJIT, будь то в одному з більш ніж 130 студентських клубів та організацій (не включаючи греків) або в десятках проектів громадського обслуговування, покращують ваше життя та вплинуть на ваше майбутнє.

Наше завдання

 • в бакалавріаті, випускнику та постійній професійній освіті, підготовці студентів до продуктивної кар'єри та посилення їхнього потенціалу для професійного та професійного зростання протягом усього життя;

 • в проведенні досліджень з акцентом на прикладних, міждисциплінарних зусиллях, що включають в себе архітектуру, дизайн, науки, включаючи фізичні та біологічні науки, інженерні, математичні та інфраструктурні системи, обчислювальні інформаційні та комунікаційні технології та управління;

 • на службу як міському середовищі, так і ширшому суспільству міста, держави, нації та світової спільноти шляхом проведення досліджень з державної політики, широкого доступу до освітніх можливостей та ініціювання проектів громад;

 • у сприянні економічному розвитку через найбільшу систему державного бізнес-інкубатора, розвиток робочої сили, спільні підприємства з урядом та діловими колами, а також шляхом розвитку інтелектуальної власності;

NJIT ...

 • готує випускників до керівних посад як фахівців, так і громадян;

 • надає освітні можливості для різноманітного студентського корпусу;

 • відповідає потребам великих та малих підприємств, державних та місцевих державних установ та громадських організацій;

 • партнерів з навчальними закладами на всіх рівнях для виконання своєї місії; і

 • розвиває використання наук, техніки, інженерії та математики (STEM) як засіб поліпшення якості життя.

Наше бачення

є провідним інженерним, проектно-конструкторським, науково-технічним університетом, відомим в галузі досліджень та освіти, що сприяє інноваціям, підприємництву та взаємодії.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Newark

  Doctor Martin Luther King Junior Boulevard,323, 07102, Newark

Запитання