New College Of Florida

New College Of Florida

New College Of Florida

Введення

Новий коледж пропонує особисте та спільне навчальне середовище, де викладачі та студенти беруть участь у поглибленому дослідженні ідей та предметів, і де студенти мають свободу скласти свій власний академічний курс та підготуватися до своєї майбутньої кар'єри.

Як законодавчо визначений штат Флорида «почесний коледж гуманітарних мистецтв», «Новий коледж» - єдиний державний коледж чи університет штату, єдиною місією якого є надання вищої кваліфікації студентам провідних студентів з усієї країни. Розташований у прекрасному кампусі площею 110 акрів у сонячній затоці Сарасота, New College забезпечує ідеальне навчальне середовище для інтелектуально допитливих, мотивованих студентів, котрі процвітають в активному навчанні і яких тягне до інтелектуально жорсткої навчальної програми.

Рік за роком викладачі та студенти Нового коледжу отримують головні призи та нагороди. Наша академічна місія, орієнтована на студентів, постійно залучає високі рейтинги найпрестижніших організацій. Ми визнані Іспаномовною асоціацією коледжів та університетів (HACU) асоційованою установою-членом, оскільки принаймні 10% наших нинішніх студентів ідентифікуються як іспаномовні. Наші випускники / я заробляю відзнаки на робочому місці, сприяю науковому розвитку та роблю внесок у державну службу та глобальні зміни.

New College Of Florida є членом Південної асоціації коледжів та шкільних комісій коледжів, регіонального органу з акредитації вищих навчальних закладів, що присуджують ступінь у південних штатах. New College є гордим членом ради Державного коледжу вільних мистецтв (COPLAC) та Консорціуму з інноваційних середовищ у навчанні (CIEL).

Розташування

  • Sarasota

    Bay Shore Road,5800, 34243, Sarasota

    Запитання