NEOMA Business School

NEOMA Business School

NEOMA Business School

Введення

Ми навчаємо студентів, керівників і підприємців і генеруємо знання для формування майбутнього бізнесу та суспільства в глобальному, стійкому та пов’язаному світі.

В епоху штучного інтелекту ми розвиваємо людський інтелект.

Школа пропонує широке портфоліо програм у своїх кампусах у Реймсі, Руані та Парижі, а також у своєму віртуальному кампусі, від бакалавра та магістра з менеджменту до Executive Education.

До складу факультету входить понад 195 постійних професорів і професорів-дослідників, 73% з яких мають міжнародний профіль. NEOMA Business School має понад 72 000 випускників у 127 країнах.

Під керівництвом Мішеля-Едуара Леклерка школа отримала статус консульського вищого навчального закладу (EESC). Декан — Дельфіна Мансо.

Маніфест нашого бренду

У NEOMA Business Schoolми знаємо одне напевно:

 • У світі, що постійно змінюється, освіта має відкривати нові Pathways.
  Ось чому ми кидаємо виклик традиційним освітнім моделям викладання, щоб навчити наших студентів відігравати активну роль у трансформації компаній і сучасного суспільства та надати їм навичок, необхідних для здобуття професій завтрашнього дня.
 • В епоху штучного інтелекту ми також віримо в людський інтелект.
 • В епоху індивідуалізму ми розвиваємо емпатію та співпрацю.
 • В епоху глобалізації ми віримо, що унікальність походить від характеру, цінностей, зобов’язань і пристрастей людини.
  Тому що мати пристрасть означає мати напрямок, оскільки ми самі захоплені, ми направляємо наших студентів і заохочуємо їх до інновацій, експериментів, ініціативи. Ми хочемо, щоб вони знайшли себе, знайшли найкраще Pathway для власної реалізації, розвивали навички, а не просто вивчали техніки. Ми заохочуємо їх прагнути до кращого, керувати трансформацією суспільства та вирішувати будь-які виклики як у Франції, так і в усьому світі.

Ось як NEOMA Business School навчає пристрасних людей, натхненних і надихаючих економічних гравців, які прагнуть сенсу та цілком здатні побудувати суспільство завтрашнього дня: архітекторів завтрашнього дня.

Ласкаво просимо до NEOMA Business School

Будьте пристрасними. Формуйте майбутнє

Інноваційна та глобальна бізнес-школа

Наші амбіції

має бути інноваційною та глобальною бізнес-школою, яка справляє вплив завдяки високоякісному викладанню та дослідженням, а також розвиває відповідальне, спритне та орієнтоване на майбутнє мислення.

Оскільки ми захоплені викликами вищої освіти, бізнесу та суспільства, ми надихаємо студентів, викладачів і бізнес-лідерів на запитання, експерименти та інновації.

3 стратегічні пріоритети

 • Зосередження на освітніх інноваціях: шляхом передбачення трансформацій і нових методів навчання з емпіричним і цифровим виміром у центрі цього проекту.
 • Оновлення міжнародного досвіду: наша глобальна мережа видатних університетів сприяє збільшенню досвіду обміну студентами, який завжди є більш значущим під час занурення за кордон.
 • Застосування досвіду на 360°: шляхом розвитку синергії різних видів діяльності (програм, досліджень, освіти для керівників і бізнесу) через створення сфер передового досвіду, спрямованих на підтримку тісного зв’язку з питаннями трансформації бізнесу.

Цінності

Відкритість, інноваційність, повага та досконалість

У середовищі, яке постійно змінюється, NEOMA Business School у своїй щоденній діяльності керується чотирма ключовими цінностями: відкритість, інноваційність, повага та досконалість. Це основні цінності, якими школа прагне поділитися зі своїми учнями, випускниками та загалом із спільнотами, які процвітають у її середовищі.

 • Відкритість до інших викликає допитливість, здатність до адаптації та критичне мислення у світі, що постійно змінюється.
 • Інновації спрямовані на розвиток підприємницького мислення та сприяють креативності, спритності та ризику.
 • Повага, яка поєднує в собі етику, відкритість і толерантність, спрямована на сприяння різноманітності та залучення діалогу. Це тягне за собою почуття відповідальності.
 • Досконалість як дорожня карта: NEOMA щодня прагне перевершити себе в усьому.
177002_our-identity-EN.jpg

Особливості кампусу

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

  Розташування

  • Paris

   Rue Vandrezanne,6, 75013, Paris

   • Reims

    Rue Pierre Taittinger,59, 51100, Reims

    • Reims

     Avenue d'Epernay,120, 51100, Reims

     • Rouen

      1 Rue du Maréchal Juin, 76130, Rouen

      Запитання