Keystone logo
Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Особливості кампусу

Життя в університетському містечку

Життя в кампусі університету Неаполіс – це унікальний досвід, який дуже подобається студентам під час навчання, він веде до створення цінних моментів і спогадів, які тривають на все життя, оскільки студенти-резиденти розвиваються академічно та соціально. Університет Неаполіс прагне створити зручне та безпечне середовище та створив різноманітну, багатомовну, мультикультурну університетську спільноту, яка поважає та сприяє вільному обміну ідеями та способом життя.

Розташування університетського містечка, різноманітні зручності та послуги створюють ідеальне середовище для заохочення знань, роботи та студентського життя, що дозволяє кожному студенту збагатити свій досвід під час навчання.

Кампус зручно розташований у центрі міста з багатьма зручностями, такими як автобусні зупинки, банки, пляжі, бари та ресторани, торговий центр і кафе.
Існують щоденні автобусні маршрути, які з’єднують місто та пропонують сполучення з усіма іншими містами та аеропортами.

Чому саме Пафос

Поєднання історичного минулого з сучасним світом, м’яким середземноморським кліматом, пляжами, природною красою, відмінним транспортним сполученням, а також кількістю послуг, які він пропонує, роблять Пафос ідеальним місцем для навчання.

Однією з найбільших переваг навчання в університеті Неаполіс Пафос є те, що навчальний заклад розташований у самому центрі одного з найзахопливіших приморських міст Європи. Пафос має постійне населення близько 77 800 жителів.

 • Місто Пафос, повне молоді, має один із найвищих показників молоді у віці 18-35 років порівняно з іншими містами Кіпру.
 • Пафос – сучасне європейське мультикультурне місто, яке приймає людей з усього світу, незалежно від етнічного, соціального чи релігійного походження.
 • Пафос є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як перехрестя людей та ідей з археологічними пам’ятками, які свідчать про невпинний 9000-річний хід історії та культури.
 • Пафос є міжнародним туристичним центром завдяки унікальному поєднанню природи, історії та м'якого середземноморського клімату. Прямі рейси між Пафосом і такими великими грецькими містами, як Афіни, Патри, Салоніки та Ханья.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

  Розташування

  • Paphos

   2 Danais Avenue 8042 Paphos Cyprus, , Paphos

  Запитання