Keystone logo
National University of Singapore Магістр наук у галузі бізнес -аналітики
National University of Singapore

Магістр наук у галузі бізнес -аналітики

Singapore, Сінгапур

13 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Aug 2024

SGD 65 000 *

На кампусі

* Громадяни Сінгапуру та PR: 53 000 SGD. Іноземні студенти: 58 000 SGD

Введення

Ласкаво просимо до Центру бізнес -аналітики NUS

Центр бізнес -аналітики NUS (BAC) був створений у 2013 році у співпраці з IBM з метою розвитку навичок та знань професіоналів у сфері бізнес -аналітики. У результаті 5-річного партнерства, в якому IBM внесла промислові знання, а NUS запропонував академічний досвід, BAC запропонував і розмістив програму магістра наук NUS в галузі бізнес-аналітики (MSBA). Базуючись у Сінгапурі, місцеві та міжнародні студенти, які навчаються за програмою магістратури, проходять навчання для задоволення зростаючого попиту компаній, які прагнуть покращити свою діяльність за допомогою бізнес -аналітики.

Студенти магістра наук NUS з бізнес-аналітики (MSBA) добре володіють досвідом, щоб досягти успіхів у галузі аналізу даних та обслуговувати різні галузі, такі як роздрібна торгівля, фінанси, інформаційні технології, охорона здоров'я та ланцюжок поставок. На сьогоднішній день студентами NUS MSBA було реалізовано 300 проектів промислової аналітики, при цьому установа розвиває цінні партнерські відносини з більш ніж 100 організаціями.

NUS Магістр наук у галузі бізнес -аналітики (NUS MSBA)

NUS MSBA, пропонований Центром бізнес -аналітики NUS (NUS BAC), займає 1 -е місце в Азії. Крім того, дві школи, які підтримували та спільно розробляли навчальну програму програми, а саме: NUS Business School та NUS Computing, також є першими у кожній зі своїх галузей в Азії.

NUS MSBA-це мультидисциплінарна програма, яка полегшує навчання на практиці за допомогою балансу інтелектуальної академічної строгості та практичних програм. Після закінчення NUS MSBA студенти зможуть зрозуміти, сформулювати та використовувати відповідні методи та інструменти науки про дані для вирішення складних проблем аналітики бізнесу в різних галузях промисловості, таких як фінанси, роздрібна торгівля, інформаційні технології, ланцюжок поставок, охорона здоров'я тощо, а також закінчити з навичками, які дуже затребувані на місцевому та міжнародному рівнях.

Наша програма

Навчальний план

Студенти повинні виконати 8 модулів - 5 обов’язкових та 3 факультативних. Модуль магістра наук NUS з бізнес-аналітики (MSBA) буде річним модулем у вигляді курсів базового рівня, семінарів з галузевої аналітики та 3–6-місячного очного проекту «капстоун».

167099_Final-Updated-Academic-Timeline_23-Jul.png

Вимоги до закінчення навчання

Магістр наук з бізнес-аналітики (MSBA) може бути прийнятий або як 1-річна (13-місячна) інтенсивна програма денної форми навчання або 2-річна програма за сумісництвом. Відповідні максимальні терміни кандидатури становлять 2 та 4 роки відповідно. Програма складається з 8 модулів, які мають бути завершені у двох регулярних семестрах разом з однорічним (13-місячним) проектом професійного консалтингу. Студенти денної форми навчання будуть зараховуватись у серпні місяці, що є початком навчального року, і завершать навчання у середині серпня наступного року.

Збори

Плата за навчання магістра в галузі бізнес -аналітики (MSBA) на навчальний рік 2020/21 навчального року становить 45 000 SGD для громадян Сінгапуру та PR. Для іноземних студентів плата за навчання становить 50 000 SGD. Плата за навчання обкладається 7% податком на товари та послуги (GST). Поки що програма не пропонує стипендій чи фінансової допомоги.

Ця програма фінансується самостійно, тому вона не має права на державні субсидії. На даний момент ми не маємо будь -якої схеми стипендій/урядових послуг/грантів/послуг для всіх студентів.

Цикл прийому

167100_diagram2-2.png

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання