National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

National University Of Rosario (Universidad Nacional Del Rosario)

Введення

Національний університет Росаріо був створений в 1968 році згідно із Законом 17 987. Його основоположною структурою був загін Національного університету дель Літораль, з якого він взяв перші академічні та адміністративні органи, які на той час складалися з: факультетів медичних наук, наук, техніки та архітектури, економічних наук, філософії, права та політичних Наук, стоматології, аграрних наук та лікарняних шкіл та середніх шкіл, які залежали від них, на додаток до Вищого музичного інституту Росаріо.

З моменту свого створення Національний університет Росаріо розпочав активні стосунки з суспільством Росаріо, з якого він створив кожен із запущених проектів, що виражалось у стійкому зростанні відповідно до вимог регіону.

Нинішня його структура складається з 12 факультетів, 3 середніх шкіл та 1 центру міждисциплінарних досліджень. Він має будівлю площею 68 000 квадратних метрів, де академічна пропозиція складається з 171 ступеня аспірантури, 63 ступеня бакалавра, 15 технічних курсів, 53 середніх ступенів, 26 ступенів, пов'язаних із не-університетською системою вищої освіти та 32 аспірантура.

В останні роки до цієї академічної пропозиції було додано віртуальний кампус, від якого курси пропонуються в дистанційному режимі та з використанням веб-підтримки як навчального середовища.

Розташування

  • Rosario

    Córdoba,1814, S2000, Rosario

    Запитання