National University of Rio Cuarto - Universidad Nacional De Río Cuarto - UNRC

National University of Rio Cuarto - Universidad Nacional De Río Cuarto - UNRC

National University of Rio Cuarto - Universidad Nacional De Río Cuarto - UNRC

Введення

Національний університет Ріо Куарто - це юридична особа публічного права, академічна установа, робоче співтовариство, яке інтегрує національну систему державної освіти на вищому рівні, і яке підтверджує освіту як мовчазне соціальне право з метою гарантування повного громадянства в рамках соціал-демократії.

Національний університет Ріо Куарто є областю створення знань і несе соціальну відповідальність сприяти максимальній придатності своїх членів шляхом постійного навчання.

Метою Національного університету Ріо Куарто є: будувати знання та розвивати процеси викладання та навчання, проводити дослідження, сприяти розширенню університетів, просувати національну культуру, виробляти товари та надавати послуги з соціальною проекцією, робити необхідний та корисний внесок у розвиток процес. національного визволення та сприяти вирішенню аргентинських та латиноамериканських проблем.

Він був створений 1 травня 1971 року за Указом Національної виконавчої влади в рамках програми адаптації аргентинської університетської освіти до потреб розвитку та як відповідь на сильний місцевий та регіональний соціальний рух, який дозволив найбільше культурне завоювання регіону.

Її створення стало надзвичайною віхою, в якій усі соціальні сектори місцевої та регіональної громади брали участь із наполегливими зусиллями. Він являє собою типовий приклад управління громадою, оскільки це було досягненням людей та інституцій, мобілізованих з чіткими цілями та великою колективною зрілістю, що було ознакою його генезису.

З цієї причини потенціал UNRC нерозривно пов’язаний із його громадою та регіоном, на основі чого він визначає свої розміри, швидкість розширення, свою слідчу роботу та здатність до інновацій сприяти його розвитку.

Університет розвиває свою діяльність в рамках режиму автономії та автаркії, передбачених чинним законодавством. Він має своє місцезнаходження та уряд у місті Ріо Куарто. Навчальна та адміністративна діяльність централізована у зручних приміщеннях університетського містечка.

Розташування

  • Río Cuarto

    Río Cuarto, Аргентина

    Запитання