National Taiwan University International College

National Taiwan University International College

National Taiwan University International College

Введення

Інституційним попередником НТУ був Імператорський університет Тайхоку, заснований у 1928 році японською колоніальною адміністрацією. Першим президентом був Шидехара Тан Тайрака Хіроші. У 1945 році Китайська Республіка виграла війну опору Японії, і Тайвань був переданий націоналістичному уряду Китаю. 15 листопада того ж року Імператорський університет Тайхоку був офіційно переданий китайській адміністрації та перейменований у Національний тайванський університет, а д-р Цун-ло Ло був призначений першим президентом.

Під час японської окупації університет складався з двох наукових відділів: відділу літератури та політики та відділу науки та сільського господарства, де кожен семестр навчалося близько 60 студентів. Медичний відділ був доданий у 1936 році, а потім - Інженерний у 1943 році. Крім того, до університету увійшли дочірній відділ сільського та лісового господарства, дочірній спеціальний медичний відділ, дослідницький інститут тропічної медицини та підготовча школа. Крім того, у 1943 р. Були додані Південно -гуманітарний науковий інститут та Науково -дослідний інститут Південних ресурсів. На той час кожен підрозділ працював за лекційною системою, де штатний професор відповідав за факультет доцентів, викладачів, асистентів і персоналу. Ці відділи та інститути були фінансово незалежними та мали власні бібліотеки. До 1945 року університет розширився до п’яти відділень, включаючи літературу та політику, науку, сільське господарство, медицину та техніку, загальна кількість яких налічувала 382 студента.

132144_pexels-photo-1543895.jpeg

Після реструктуризації відповідно до академічної системи РПЦ у 1945 році були створені академічні кафедри, а колишні відділи були перейменовані на коледжі. Відділ літератури та політики поділився на Коледж вільних мистецтв та Коледж права. Крім того, були створені коледжі науки, медицини, техніки та сільського господарства. Спочатку існувало шість коледжів з 22 відділеннями. У 1945 р. Кількість студентів набрала 585 осіб. У наступні роки факультети та коледжі розширювались на факультеті та технічному забезпеченні, відповідно до зростання бюджетів та зростання соціальних очікувань. У 1960 році нічна школа була запущена на пробній основі, а в 1967 році була створена нова нічна школа. У 1987 р. Було створено Коледж менеджменту, потім Коледж громадського здоров’я у 1993 р. Та Коледж електротехніки у 1997 р. Коледж електротехніки пізніше перехрестили у Коледж інформатики та електротехніки; у 1999 році юридичний коледж був перейменований на Коледж суспільних наук, а Нічний відділ та Центр безперервної освіти об’єднані для формування Школи професійного та безперервного навчання. У 2002 році сільськогосподарський коледж перейменував у Коледж біоресурсів та сільського господарства, а в 2002 році був доданий Коледж біологічних наук. Зараз університет має 11 коледжів, з 54 кафедрами та 108 вищими інститутами, а також понад 50 національних та університетських дослідницьких центрів. Загальна кількість студентів, включаючи тих, хто навчається у Школі професійного та безперервного навчання, зросла до понад 32 000, у тому числі понад 17 000 студентів університету та 15 000 аспірантів. Зараз кількість аспірантів НТУ майже дорівнює кількості студентів університету, що свідчить про те, що НТУ успішно перетворився на науково -дослідний університет.

Розташування

  • Taipei

    7F, Multi-Purpose Classroom Building No.1, Sec.4, Roosevelt Rd., Taipei 10617, Taiwan, 10617, Taipei

Запитання