National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

Введення

ЧОМУ НАЦІОНАЛЬНЕ Тайпеї УНІВЕРСИТЕТ ОСВІТИ?

  • Вершини в початковій освіти і підготовки вчителів: з 1895 року, Національний університет Тайбей освіти є колискою підготовки вчителів початкової школи. з
  • Топ міжнародний факультет і вчені з - за кордону і Тайвань: ця програма запрошує професорів з всередині і Національного університету Тайваню, а також відомі вчені з зарубіжних університетів.
  • Піонер в області викладання реформи: по дорученням Міністерства освіти за такими проектами, як спільне навчання, інновації у викладанні англійської та мобільного навчання.
  • Професійні Практикум: NTUE може похвалитися сильнішими зв'язками з більш ніж 100 шкіл на Тайвані, в тому числі нашої власної NTUE експериментальної початкової школи. Ця сильна приналежність забезпечує важливі практичні можливості для навчання практикумі.
  • Кращі зручності: стан-оф мистецтва інтерактивні класи, тематичні на базі навчальних класів та ремонту гуртожитків, все в самому центрі столиці Тайбей.

У центрі міста в Тайбеї

Наш кампус розташований в центрі міста в столиці Тайваню. Він знаходиться в безпосередній близькості від станції метро і всі основні зручності. На кампусі китайсько-Центр навчання (отримав тисячі студентів протягом останніх 5 років) пропонує різноманітні курси і ресурси для немісцевих студентів поліпшити свої мовні навички. Загалом, ми є одним з кращих навчальних місць для іноземних студентів, які навчаються градусів в Тайвані.

Natue
Natue

Розташування

  • Taipei

    No. 134, Sec. 2, Heping E. Rd., Da-an District, Taipei City 106, Taiwan(R.O.C), , Taipei

    Запитання