Keystone logo
National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

Введення

З 2012 року Numazu Kosen надає послідовну 7-річну освітню програму, яка поєднує 5-річний курс кафедри з 2-річним курсом підвищення кваліфікації, з особливим акцентом на ранню інженерну освіту. Студенти можуть отримати ступінь інженера-юриста, закінчивши навчальну програму 5-річного навчання та ступінь бакалавра, закінчивши 7-річну навчальну програму. Ми пропонуємо освіту для розвитку компетентного інженера з достатнім практичним досвідом і теоретичними аналітичними здібностями.

Ми запровадили нову навчальну програму з третього курсу школи, в якій, окрім спеціальності, студенти обирають один із наступних 3 курсів: курс екології та енергетичної системи, курс передових матеріалознавства та інженерії або курс промислової інженерії для медицини & Інструменти соціального забезпечення. Ця навчальна програма інтегрована в програму інженерної освіти, яка називається «Міжпредметна система інженерної програми». За допомогою цих курсів ми пропонуємо освіту, яку можна гнучко регулювати відповідно до регіональних потреб, розвитку технологій та змін у структурі промисловості.

Ми також запровадили в нашу систему активне навчання, велике читання англійською мовою та навчання навикам спілкування для розвитку інженерів, які мають глибокі знання не лише у своїй чи її спеціальній інженерній галузі, а й у широкому діапазоні навчальних галузей, щоб мати можливість приймати правильні рішення з глобальної точки зору.

Звичайно, від інженерів очікується, що вони будуть володіти доброю етикою та людяністю. Учні молодших класів Нумазу Косен живуть у гуртожитках. Завдяки цьому досвіду життя в групі, ми сподіваємось, що учні навчаться доброті та того, як ладити з іншими, самодисципліні, а також правилам і ролям у групі. Такий досвід може допомогти зміцнити впевненість у собі та вміння працювати в групі у майбутній кар’єрі.

Нумадзу Косен-єдиний вищий навчальний заклад у східній префектурі Сідзуока, який робить свій внесок у розвиток регіональної промисловості, як це робить за рахунок ініціатив Фудзі-Фарма-Веллі (галузевий, урядовий та академічний проект) та навчання медичних інженерів Фудзі (F-met).

Розташування

  • Mangalore

    Mangalore, Індія

    Запитання