Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Введення

Освіта інтернаціоналізація є неминучою тенденцією розвитку вищої освіти в рамках соціальної тлі глобалізації нового століття, а також важлива можливість поглибити реформи в галузі освіти і реалізувати стрибок вперед розвиток. Спадкування освітню філософію вирощування міжнародних талантів, Нанкинский університет пошти і телекомунікацій (NUPT) в повній мірі сприяє розвитку міжнародного співробітництва та обміну через платформу китайсько-іноземні програми освіти з метою сприяння процесу NUPT Інтернаціоналізація, особливо з університетами за кордоном.

NUPT встановила довгострокові відносини співпраці з багатьма університетами та науково-дослідними інститутами 16 країн, включаючи США, Великобританія, Німеччина, Франція, Канада, Росія, Австралія, Японія, Сінгапур а також Гонконг і Тайвань райони. Понад 800 фахівців і вчених відвідали NUPT і лекції. NUPT також делегував багато співробітників за кордон для участі в міжнародних конференціях для обробки академічних обмінів. NUPT розробила спільні програми з 11 університетів за кордоном, включаючи Queen Mary Лондонського університету, Великобританія, Нью-Йорк технологічний інститут, СШАІ т.д., щоб культивувати таланти в області інформаційних технологій. NUPT сприяла його репутацію на міжнародному рівні шляхом проведення багатьох міжнародних та регіональних наукових конференцій. В якості однієї з тренувальних баз для Азіатсько-тихоокеанського співтовариства електрозв'язку (APT) з 1990 року, NUPT працює 20 навчальну програму, відкриту для 26 країн і районів.

Для того, щоб задовольнити потреби у високоякісних талантів з розвитком соціальної економіки і сприяти інтернаціоналізації вищої освіти, за підтримки ключових спеціальностей і пов'язаних з ними спеціальностей у відомих університетах за кордоном, NUPT почав ряд спільних освітніх програм китайсько-іноземних спрямованих на вітчизняних студентів, набраних іноземних студентів для навчання в NUPT, І спільно культивують магістрантів в галузі науки, техніки та управління.

NUPT цільова підготовка полягає в використанні спільних програм обробляти студентів в міжнародних талантів високого рівня, які знайомі з китайської і західної культури, мають здатність наукових досліджень і в повній мірі використовувати свої таланти, мають сильну конкурентноздатність на світовому ринку талантів, мають незалежне мислення , інноваційні здібності і робота в команді дух, мати хороші навички спілкування англійською мовою, і повністю відповідати вимогам для роботи в області передових технологій або адміністрування.

На рівні освіти, NUPT в даний час основна увага приділяється освіті для студентів, розвиває післядипломна освіта поступово і проходить навчання для іноземних студентів, активно. Наразі, NUPT була заснована NUPT-NYIT Міжнародний коледж ступінь бакалавра, І Програма Ступінь магістра спільної з Політехнічного інституту Нью-Йоркського університету, а також з Queen Mary Лондонського університету.

Філософія освіти полягає в наступному: встановлення спеціальності повинні йти в ногу з міжнародної необхідністю; установка, звичайно, повинні прийняти характерний і переваги обох сторін до уваги; культивування має бути спрямована на виховання інтернаціоналізованими талантів, створення бренду NUPT таланти, а саме таланти на високому рівні з твердим базовим і великими знаннями, здатністю практиці, висока якість всеосяжного, новаторський дух і міжнародного горизонту. NUPT буде продовжувати розширювати міжнародне співробітництво та обмін, дізнатися передовий досвід освіти, залучити хорошої якості джерела освіти, шукати і вдосконалювати ефективні режими і хорошу систему міжнародного вирощування талантів.

Відповідно до нової ситуації навчання і практики наукової концепції розвитку, NUPT буде послідовно йти по шляху розвитку інтернаціоналізувати, просувати вперед міжнародного співробітництва та обміну, а також запропонувати силу і підтримку NUPT загальний розвиток.

З розвитком міжнародного обміну, все більше і більше міжнародних університетів і науково-дослідних інститутів і організацій відвідали NUPT, провели наукові лекції, проводять академічний обмін і обговорили співпрацю з NUPT. NUPT міжнародне співробітництво та обмін сприяти оновленню системи знань кожної дисципліни, застосовувати передове знання для неповної вищої освіти, а також поліпшити NUPT освіту і рівень викладання.

Департамент міжнародного співробітництва та обмінів є функціональним відділом NUPT який відповідає за закордонні справи розвиток міжнародного обміну і співпраці. Це також централізований відділ по роботі виконання національної політики в галузі закордонних справ, міжнародної політики в галузі освіти та управління всіма іноземними справами університету. Відділ також основним засобом боротьби з міжнародного співробітництва та обміну, а також обтяження подвійну відповідальність політики суворого відбору та управління закордонних справ. Функції для відділу є: управління, Керівництво, координація і Служба, під керівництвом NUPT влади, централізація в області навчання, наукових досліджень і спеціальностей розвитку, Департамент міжнародного співробітництва та обмінів несе відповідальність за розробку всеосяжної схеми для міжнародного обміну і співпраці NUPT, Виконуючи політику закордонних справ NUPT, Координацію в міжнародних справах академічних обмінів NUPT, Відповідно до вимог і ідеї для обслуговування ключовий дисципліни, ключової лабораторії, ключовий проект і таланти вирощування, NUPT основна увага приділяється комплексної схеми і плану розвитку, активно модернізує, зміцнює обмін і співробітництво з відомими університетами та академічними інститутами по всьому світу, promots викладання, наукових досліджень і управління рівнем, підвищує міжнародну репутацію NUPTІ служить будівництво і розвиток NUPT.

Департамент міжнародного співробітництва та обмінів несе відповідальність за такі роботи, як організація та координація міжнародного співробітництва та обміну, управління міжнародної науково-практичної конференції, управління длінноперіодних і короткоперіодичних зарубіжних експертів, контакти з навчальними та науково-дослідними інститутами Гонконг, Mocau і Тайвань районах, а також розширення обміну і співпраці з освітніми установами там. Уряду, університети і науково-дослідні інститути в усьому світі, NUPT щиро чекаємо ваших відвідувань NUPT а також для читання лекцій, розвиток академічних обмінів та науково-дослідне співробітництво з NUPT, Студенти у всьому світі вітаються вчитися в NUPT щоб отримати докторський ступінь, ступінь магістра і ступінь бакалавра.

Розташування

  • Nanjing

    9 Wenyuan Road Qixia District, 210023, Nanjing

    Запитання