Nanjing University of Information Science and Technology

Nanjing University of Information Science and Technology

Nanjing University of Information Science and Technology

Введення

Nanjing University of Information Science and Technology - це національний "подвійний першокласний" будівельний університет і ключовий університет підтримки для будівництва університетів високого рівня в Цзянсу. Школа була заснована в 1960 році і народилася у відповідь на потреби нової національної стратегії Китаю та національного економічного будівництва. Він є членом Центрального (Військової комісії) метеорологічного бюро, раніше відомого як Школа метеорології Нанкінського університету. Ключовий університет був перейменований в Нанкінський університет інформаційних технологій у 2004 році. З 2007 року послідовно реалізовується спільне будівництво народного уряду провінції Цзянсу, Метеорологічного управління Китаю, Міністерства освіти та Державного управління океаном. Зараз це університет, створений спільно центральними та місцевими органами влади, головним чином під управлінням провінції Цзянсу.

Школа розташована в районі Цзянбей Новий, Нанкін. Кампус займає площу близько 2000 акрів. В даний час працює понад 30 000 студентів денної форми навчання, майже 4000 магістрів та докторантів та понад 1700 іноземних студентів.

Школа має відмінні характеристики. Наука про атмосферу була обрана національною "подвійною першокласною" будівельною дисципліною. Він посів перше місце в країні за оцінкою дисципліни першого рівня Міністерства освіти та отримав рівень A +. Метеорологія є національною ключовою дисципліною. Чотири дисципліни екологічної науки та екології входять до числа 1% найкращих дисциплін ESI у світі. Він має 6 пунктів авторизації докторських ступенів першого рівня з атмосферних наук, природознавства та техніки, інформаційно-комунікаційної інженерії, управління та техніки, математики та історії науки та техніки, 22 пункти авторизації магістра першого рівня з дисциплін першого рівня та 14 балів авторизації магістерських професійних балів, 71 бакалаврська спеціальність (включаючи спеціальності) розподіляється за 9 дисциплінами: наука, техніка, гуманітарні науки, менеджмент, економіка, право, сільське господарство, мистецтво та освіта. Існують "атмосферна наука", "екологічна наука та техніка" та "математика". Пост-докторська дослідницька мобільна станція "Управлінська наука та техніка".

Розташування

  • Nanjing

    No.219, Ningliu Road, Nanjing, Jiangsu, China, , Nanjing

    Запитання