Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

Введення

Університет Наньхуа розташований у середній частині Тайваню з понад 5600 студентів та 468 наукових співробітників. 99% професорсько-викладацького складу - доценти та за його межами; 99% викладачів мають ступінь доктора. Ми пропонуємо більше 300 курсів викладання англійською мовою, і наша освіта має міжнародну спрямованість з метою підготовки студентів до того, щоб стати громадянами світу, які могли б бути успішними в будь-якій точці світу. Університет налічує понад 800 закордонних студентів, які приїжджають з 22 країн / членів, і понад 600 студентів NHU беруть участь у програмах обміну студентами та мобільності щороку, що означає, що NHU є справді глобальним університетом.

Інститут міжнародних та транскордонних справ був створений з метою сприяння інтернаціоналізації, розвитку академічної співпраці у викладанні та науково-дослідних роботах між Університетом Наньхуа та міжнародними школами та континентальним Китаєм, заохочення обміну викладачами та студентами, подвійних ступенів, міжнародних стажувань та волонтерських програм , підвищення міжнародної конкурентоспроможності та мобільності викладачів та студентів, а також управління справами міжнародних студентів (заморські китайські студенти, іноземні студенти та студенти континентального Китаю). Офіс допомагає іноземним студентам адаптуватися до університетського життя, надає курси китайської мови та настанови, а також допомагає розвивати та заохочувати дружнє міжнародне містечко.

Університет має на меті активну інтеграцію освітніх ресурсів, а також сприяння сприянню міжнародному розвитку. Зважаючи на це, університет разом із Університетом Заходу (Північна Америка), Інститутом Нан Тянь (Австралія), Коледжем Гуан Мін (Філіппіни) та Університетом Фо Гуанг (Тайвань) об'єдналися, щоб створити систему асоційованих університетів Фо Гуан Шаня. з основною умовою "зареєструватися в одному університеті - відвідувати курси в п'яти університетах". Це також пов'язує адміністративні одиниці університету зі світовими ресурсами Фо Гуан-Шаня, а також встановлює можливості міжнародного обміну та навчання за кордоном для студентів.

Міжнародне співробітництво

З метою сприяння міжнародному розвитку школи та підвищення міжнародної конкурентоспроможності студентів університет активно співпрацює із зарубіжними науково-дослідними установами та університетами для розвитку академічних партнерських відносин. Фо Гуан Шань створив понад 180 центрів розповсюдження Дхарми у всьому світі, щоб діяти як міжнародна платформа, та підписав корпораційні договори з університетами по всьому світу для встановлення дружніх відносин з культурними обмінами, мистецькими та академічними обмінами, обміном студентами та іншими пов'язаними з цим питаннями .

Що стосується академічного обміну, то університет значною мірою покладається на принципи рівності та дружби для розвитку співпраці в різних питаннях та заохочення, обміну студентами та викладачами та обмінів навчанням.

Під цим важливим питанням міжнародного співробітництва університет надає стипендії та навчальний посібник з високою стипендією, щоб дати студентам можливість отримати одну з таких грантів Міністерства освіти: провести семестр або повний навчальний рік за кордоном в одній із зарубіжних сестринських шкіл.

136775_pexels-photo-1438072.jpeg

Перехресні обміни

З метою посилення транскордонної співпраці, покращення якості освіти та придбання тієї самої мети академічної взаємодії, Університет Наньхуа готовий підписати договір про співпрацю з закордонними університетами та академічними інститутами, щоб зробити більше можливостей взаємодіяти з університетами материка. Китай. Грунтуючись на рівності двосторонньої взаємодії, Університет Наньхуа проводить діяльність академічної взаємодії, дослідження обміну викладачами та вивчення обміну студентами. Університет Наньхуа підписав договір про Меморандум про взаємодію з університетом Нанкін, Університетом Юньнань, Університетом Чженчжоу та Північно-Західним університетом, які сертифіковані за проектом 985 та проектом 211.

Тим часом університет Наньхуа також обмінявся студентами з цими університетами. Ми очікуємо, що обмін плануванням може позитивно посилити викладання, дослідження та адміністрування між пересічними школами.

Закордонне навчання

Університет Наньхуа, Університет Фо Гуанг (Тайвань), Університет Заходу (Америка), Університет Нан Тянь (Австралія) і Коледж Фо Гуан (Філіппіни) створили першу міжнародну об'єднану університетську систему "Об'єднана університетська система Фо Гуан Шаня" міцність мережі вищої освіти з чотирма школами за системою Fo Guang. Він також пропонує плюралістичний навчальний ресурс для студентів як "Реєстрація в одній школі та вибір курсів для п'яти шкіл". У той же час він також має понад 100 твердинь Фо Гуан на п'яти континентах для студентів університету Наньхуа, які хочуть обмінятися та навчатися за кордоном.

Розташування

  • Chiayi

    Nanhua Road, Dalin Township, 600, Chiayi

Запитання