Nagoya Zokei University Of Art & Design

Nagoya Zokei University Of Art & Design

Nagoya Zokei University Of Art & Design

Введення

Університет Нагоя Зокей надає нашим студентам середовище, в яке можна зазирнути всередину, щоб опинитися і дослідити його, а також подивитися за межі широкого світу, щоб побачити майбутнє. Ми також надаємо їм стадію, на якій можна розвивати та збагачувати свої здібності до кожного окремого творіння.

У нас є виставка "Транзит" для обміну мистецтвом та культурою із зарубіжними університетами-партнерами. У нас також є інші спільні проекти для впровадження мистецтва, що формує, у суспільство. Проект, що базується на громаді, такий як "Яшаші Бідзюцу", який є проектом співпраці у галузі медичної допомоги та соціального забезпечення, отримав високу оцінку. А над іншими проектами академічно-галузевого партнерства працюють студенти різних курсів.

Ательє та студії з хорошими приміщеннями та обладнанням можуть користуватися студенти незалежно від курсу, до якого вони належать. Він підтримує досвід студентів, який стає їхнім початком роботи. Наш кампус має базу, що висловлює своє мистецтво та дизайн місцевим громадам та світові.

Розташування

  • Komaki

    Komaki, Японія

    Запитання