Keystone logo
Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Введення

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology - молодий університет, який спеціалізується на підготовці фахівців у галузі біологічних наук та біотехнологій. Мета закладу подвійна: по-перше, наділити випускників баченням, творчістю та моральним компасом, щоб започаткувати нову еру, розвиваючи характер та широке навчання та прищеплюючи спеціалізовані знання та навички в галузі біологічних наук, а по-друге, сприяти розвитку місцевих громад, промисловості, міжнародного обміну та академічної культури.

В даний час ми стикаємося з низкою складних проблем, які мають глобальний масштаб, але мають особистий характер, серед них - забруднення навколишнього середовища, безпека харчових продуктів, хвороби, що виникають у дорослих, нові інфекційні хвороби та нестача енергії. Поле біології, яке відіграє ключову роль у вирішенні цих складних проблем, було створено шляхом поєднання різноманітних навчальних дисциплін. Я закликаю вас усіх вивчити основоположні підходи різних дисциплін, починаючи з гуманітарних наук, та розвивати академічні здібності, які дозволять вам поєднувати їх у своїх думках. Ми як відділ зробимо все можливе, щоб підтримати вас у цій справі. Я сподіваюся, що ви проведете вичерпне дослідження гідності всього життя на Землі і зрозумієте, що означає жити сьогодні мовою та мисленням науки, коли ростеш і розвиваєшся, стаючи біотехніками та дослідниками з щирістю, добротою та сміливість прагнути до сталого суспільства.

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology Нагахама - це невеликий та усамітнений університет, розташований серед дивовижної природної краси регіону Кохоку. Як студенти, ви завжди маєте можливість спілкуватися з викладачами. Ви познайомитесь зі старшими однокласниками, на яких можна покластися, завдяки клубним заходам та в лабораторії. Я б закликав вас проявити ініціативу для спілкування та заведення друзів у ваших заняттях у класі та в лабораторних роботах. Це допоможе вам виявити, що є унікальним у вас самих, і дозволить вам взяти активну роль студента університету.

Розташування

  • Nagahama

    Nagahama, Японія

    Запитання