Keystone logo
© Muscat University
Muscat University

Muscat University

Muscat University

Введення

Muscat University Маскату, розташований у самому серці Маскату, був заснований у 2016 році з місією трансформувати окремих людей і громади за допомогою науково-дослідницького викладання та навчання, яке є водночас суворим і актуальним. Ми досягнемо успіху, створивши сприятливе навчальне середовище в інклюзивній культурі глобального громадянства. Ми сприятимемо отриманню стипендій, які охоплюють співпрацю та залучення громади та сприятимуть інноваційним, підприємницьким та етичним підходам у всій нашій діяльності. Академічні програми розроблені з урахуванням потреб роботодавців 21-го століття та надаються на трьох факультетах: бізнес і менеджмент, інженерія та технології, транспорт і логістика, а також базова програма з гарантією якості.

Бачення

Розширення можливостей окремих осіб і громад через трансформаційне навчання та викладання, інформативне дослідження та активне залучення промисловості в Омані та регіоні GCC.

Місія

Бути визнаним лідером у наданні якісної освіти та досліджень, які мають відношення до соціальних та економічних пріоритетів Оману та регіону в цілому.

Основні цінності

 • Досконалість: ми надаємо цінний досвід, який є актуальним для наших студентів.
 • Інновації: ми шукаємо нові ідеї та методи, які забезпечують надання якісних послуг і позитивний досвід.
 • Підзвітність: ми несемо відповідальність за наші дії та запрошуємо інших оцінити нашу роботу.
 • Прозорість: ми відкриті та цінуємо надійне спілкування.
 • Співпраця: ми підтримуємо командний дух і створюємо дружнє, сприятливе середовище для співпраці.
 • Чесність: ми справедливі та чесні у всіх наших стосунках і діяльності.
 • Професіоналізм: ми компетентні та діємо на основі етичних принципів.

Особливості кампусу

Зручності

Muscat UniversityКампус оснащений найсучаснішим ресурсним центром, аудиторією на 250 місць, приватними навчальними зонами та відкритими загальними просторами, а також автостоянкою, кафе, ресторанами та банківськими установами. Кампус зручно розташований недалеко від шосе Султана Кабуса та лише за 10 км від міжнародного аеропорту Маскат.

Наші приміщення включають повністю обладнані комп’ютерні та хімічні інженерні лабораторії та класи, оснащені інтерактивними смарт-дошками, що забезпечує високу якість навчання та викладання. Наша будівля має високошвидкісний Wi-Fi на всій території, а центр навчальних ресурсів забезпечує доступ до бібліотеки, зони для групових обговорень і тихого місця для самостійного навчання.

У той час, коли вам потрібна перерва від навчання, наша студентська зона загального користування є ідеальним місцем для відпочинку з різноманітними іграми, в тому числі; більярдний стіл, аерохокей, настільний теніс, настільний футбол.

Університет також має Навчальний центр для керівних кадрів, який надає індивідуальне професійне навчання оманським і регіональним організаціям і окремим особам. У підвальному приміщенні університету є система Smart Park, яка дозволяє легко паркуватись для співробітників, студентів та відвідувачів.

Студентські клуби

Ми надаємо студентам можливість залучати та брати участь у різноманітних збагачувальних можливостях. Знайдіть студентський клуб, який підходить саме вам! Ви можете стати частиною багатьох хвилювань у MU. Найважче вирішити, що ти збираєшся робити! Незалежно від ваших інтересів, у MU, ймовірно, є група, яка розділяє вашу пристрасть. А якщо його немає, розгляньте можливість заснувати власний клуб!

 • Клуб організаторів заходів
 • Театральний клуб
 • Волонтерський клуб Юср
 • Клуб фотографії
 • Спортивний клуб
 • Музичний клуб
 • Клуб «Знайди себе».
 • Медіа клуб

Ви можете подати запит на створення нового клубу та прочитати путівник клубу тут.

Студентська діяльність

Muscat University заохочує вас проводити позакласні заходи, які виходять за межі фіксованого навчального плану, у сферах, які включають наступне:

 • спорт
 • Залучення громади та подія
 • Волонтерство
 • Управління проектами
 • Розміщення та досвід роботи
 • Вивчення мови
 • Студентські товариства та клуби

Студентська служба

Muscat University гарантує, що ви навчаєтесь у сприятливому, турботливому середовищі, і що ваше особисте благополуччя є нашим пріоритетом номер один. Ми прагнемо забезпечити вас цілісним студентським досвідом, включаючи академічні та особисті консультації протягом усього періоду вашого навчання.

Відділ підтримки студентів

Відділ підтримки студентів має бути вашим першим контактним пунктом для запитань, коментарів або проблем. У багатьох випадках співробітники зможуть впоратися з вашими запитами. В інших випадках співробітники направлять вас до відповідного відділу для вирішення питання.

Студентські консультаційні поради

Muscat University забезпечує доступ до послуг консультаційної підтримки. Консультанти допоможуть вам знайти рішення для низки особистих або академічних проблем і проблем.

Підтримка з обмеженими можливостями

Важливим аспектом послуг, які надає відділ підтримки студентів, є надання відповідних консультацій та підтримки студентам з вадами руху. Ці експертні поради та підтримка допомагають сприяти успіху та добробуту цих груп студентів і покращують їхній досвід навчання в університеті, створюючи динамічне середовище, яке дозволяє їм реалізувати свій особистий, академічний та професійний потенціал.

Університет пропонує кілька послуг для студентів з обмеженими можливостями, включаючи спеціальну автостоянку та доступний вхід до кампусу.

Послуги підтримки навчання

Muscat University студенти можуть отримати доступ до навчальної підтримки та порад через спеціальний центр навчальних ресурсів (LRC), розташований на 2-му поверсі будівлі Muscat University . Ви також можете використовувати спеціальні навчальні приміщення, наприклад кімнати для обговорень на 2-му та 4-му поверхах, де групи можуть працювати разом.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Muscat

   Building 2089 AI Ghubra North, , Muscat

   Запитання