Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Введення

Про нас

Факультет економіки та управління був заснований у 1991 році як перший факультет Університету Масарика, заснований після Оксамитової революції. Сьогодні факультет дає економічну освіту майже трьом тисячам студентів не лише чеською, а й англійською та французькою мовами. Окрім високоякісної освіти, факультет зосереджується на дослідженнях: у наших інститутах працюють чудові науковці, які займаються широким спектром експертних тем. У Стратегічному плані ФЕА МУ можна дізнатися, куди зараз рухається факультет.

44756_8366714231_b48ee0bd4d_b.jpg

Продуктивність

Першокласне навчання. Бажані випускники. Дослідження найвищого рівня. Міжнародна співпраця. Експертні статті в журналах. Коментарі до економічних новин. Співпраця з компетентними партнерами. Ми працюємо на повну силу для наших студентів.

Ефективність

Як економісти, ми досягаємо надстандартної ефективності в управлінні ресурсами. Крім того, нас підтримують партнери в організації практики студентів або наданні фінансових пожертв на факультетські заходи. Ми можемо зробити найкраще з поганої ситуації. Ми економні, але не на шкоду якості освіти.

Солідарність

Наша головна місія – підвищення рівня освіти, але ми дбаємо про покращення якості життя в регіоні чи культури. Ми організовуємо та беремо участь у багатьох заходах для викладачів та широкої громадськості. Ми відчуваємо відповідальність як перед факультетом, так і перед суспільством.

44758_dsc_0276.jpg

Нагороди та сертифікати

Факультет-партнер AIESEC
Факультет економіки та адміністрування отримав нагороду Партнерського факультету 2017 від відділення AIESEC, розташованого в Брно.

Акредитація EAPAA
Факультет отримав акредитацію престижної міжнародної асоціації EAPAA за програмою «Державне господарство та адміністрування». За даними Асоціації, програма відповідає міжнародним вимогам, які базуються на навчальних програмах, спрямованих на державне управління.

Акредитація АССА
Факультет отримав престижну акредитацію АССА. Студенти можуть отримати сертифікат ACA, що підтверджує глибокі теоретичні та практичні знання з питань бухгалтерського обліку та фінансів.

Статистика

 • 14 000+ успішних випускників з 1994 року
 • 2 995 студентів денної форми навчання
 • 220 співробітників, з них 15 професорів і 28 старших викладачів

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Brno

   Masaryk university Faculty of Economics and Administration Lipová 41a , 602 00, Brno

  Запитання