Modul University Vienna

Modul University Vienna

Modul University Vienna

Введення

У той час як бренд Modul є символом найдавніших традицій у сфері туризму, готельного господарства та менеджменту послуг, а саме понад 100 років відмінного навчання, з 2007 року були розроблені нові сучасні навчальні програми. Modul University Vienna, міжнародний приватний університет Віденської торгової палати, пропонує навчальні програми (BBA, BSc, MSc, MBA та PhD програми) у сферах міжнародного бізнесу та менеджменту, нових медіа-технологій, державного управління та сталого розвитку як а також управління туризмом, готелем і обслуговуванням в. Навчальні програми відповідають суворим вимогам акредитації та проводяться англійською мовою завдяки міжнародній орієнтації. Університетське містечко знаходиться на Kahlenberg у 19 ст Район Відня, з якого відкривається вражаючий вид на столицю Австрії, і до якого легко дістатися на громадському транспорті.

бачення

Сучасний університет розвивається завдяки успіхам студентів. Тому мета Modul University Vienna бути одним із провідних приватних університетів Австрії з міжнародним визнанням також очевидна. Студентки з понад 70 країн відвідують міжнародні програми та отримують чудові можливості працевлаштування по всьому світу. Оскільки дослідницько-орієнтована навчальна програма, інновації та інтегрована педагогічна концепція поєднують професійну компетентність з особистим розвитком і готують випускників до можливих міжнародних керівних посад. Сучасність також включає сучасний сервіс, як для студентів, так і для викладачів, з:

 • Міжнародне та культурно різноманітне навчальне середовище (усі курси проводяться англійською мовою викладачами з міжнародним досвідом)
 • атмосфера співпраці
 • Оптимальний нагляд у співвідношенні студент-викладач 10:1
 • Сталий розвиток як частина університетської філософії
 • Подальша співпраця з провідними міжнародними університетами
 • Навчальні програми, орієнтовані на дослідження, які заохочують інновації та

Статистика

 • Іноземні студенти:

  84%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  26 до 1

Особливості кампусу

послуги

Студентські кабінети

У MU ми надаємо широкий спектр послуг підтримки для всіх студентів у теплій та привітній обстановці.

 • MU Career Services для стажування, працевлаштування студентів та пошуку роботи
 • Студентські служби MU для проживання, консультацій та підтримки громади
 • Академічний кабінет MU для реєстрації курсів, відкладень та записів

Ваш дім далеко від дому: житло

Щоб отримати повний досвід MU, багато студентів живуть у гуртожитках із приватними спальнями та ванними кімнатами та спільною житловою площею. На території кампусу немає студентської резиденції, натомість ми співпрацюємо з трьома місцевими приватними постачальниками житла для студентів у найкращих місцях. Щоб зробити ваш перехід до університетського життя якомога плавнішим, MU допоможе забезпечити вам заброньовану кімнату до прибуття до Відня.

Бібліотека

Наша бібліотека пропонує широкий вибір книг, академічних журналів та онлайн-ресурсів. Бібліотека знаходиться на території кампусу та доступна в звичайні години роботи.

ІКТ

Відділ інформаційних систем (ISS) відповідає за підтримку користувачів, розробку та обслуговування ІТ-інфраструктури та внутрішніх програм. Wi-Fi на території кампусу.

Кампус

Наш кампус розташований на прекрасній горі Каленберг на півночі Відня поруч із виноградниками та дикими лісами. Розташування дозволяє займатися спортом поблизу кампусу або просто насолоджуватися краєвидом на нашій терасі. Тут розташовані всі корпуси університету, включно з їдальнею. На громадському транспорті до всіх популярних міських магазинів потрібно близько 35 хвилин.

  Статистика випускників

  Прийом

  На осінь 2022 року кінцеві терміни подачі заявок:

  15 червня 2022 р. – рівень D: решта світу

  15 липня 2022 року – рівень C: Австралія, Канада, Гонконг, Мексика, Нова Зеландія, Південна Африка, Сінгапур, ОАЕ та США

  15 серпня 2022 року – рівень B: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Грузія, Косово, Північна Македонія, Молдова, Росія, Сербія, Туреччина, Україна та Велика Британія

  26 вересня 2022 р. – Рівень A: Європейський Союз і країни Шенгену

  На весну 2023 року кінцеві терміни подачі заявок:

  15 листопада 2022 року – рівень D: решта світу

  15 грудня 2022 року – рівень C: Австралія, Канада, Гонконг, Мексика, Нова Зеландія, Південна Африка, Сінгапур, ОАЕ та США

  15 січня 2023 р. – рівень B: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Грузія, Косово, Північна Македонія, Молдова, Росія, Сербія, Туреччина, Україна та Велика Британія

  27 лютого 2023 р. – Рівень A: Європейський Союз і країни Шенгену

  Примітка: наведені вище терміни засновані на середньому часі, необхідному студентам для отримання візи. Однак, якщо у вас вже є дійсна віза, подайте заявку та надайте її копію нашому Центру обслуговування студентів та приймального центру. Для отримання додаткової інформації відвідайте modul.ac.at .

  Акредитації

  Акредитація AMBA

  Розташування

  • Vienna

   Modul University Vienna Am Kahlenberg 1, 1190, Vienna

  Запитання