Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Введення

Ви хочете бути частиною різноманітної мережі? Приєднуйтеся до MSM !

Maastricht School of Management ( MSM ) є частиною Школи бізнесу та економіки Маастрихтського університету (SBE). SBE належить до вибраної групи з 1% навчальних закладів у всьому світі з акредитацією Потрійної корони міжнародними органами з акредитації AACSB, EQUIS та AMBA.

MSM пропонує програми магістра ділового адміністрування, магістра з менеджменту та диплому PhD, а також багато коротших професійних курсів і курсів для керівників.

Завдяки 70-річному успішному досвіду роботи в освіті з менеджменту, MSM створив велику мережу студентів, випускників і партнерів по всьому світу.

Навчання на одній із програм менеджменту MSM означає, що ви поділитеся своїм досвідом навчання з іншими учасниками з багатьох країн, професійним досвідом і сферами інтересів. Бути частиною такої різноманітної спільноти дає вам можливість значно розширити свою міжнародну мережу та вчитися у своїх колег-учасників шляхом обміну знаннями та досвідом.

Під час навчання ви отримуєте переваги від індивідуального підходу та високого рівня обслуговування MSM . Наші віддані викладачі та співробітники дуже віддані справі вашого академічного, професійного та особистого успіху.

MSM випускники займають провідні посади в бізнесі, уряді та наукових колах.

Через свій Експертний центр з економік, що розвиваються (ECEE), MSM забезпечує зміцнення потенціалу для багатьох різних клієнтів у всьому світі. MSM також пропонує глобальні індивідуальні програми, повністю адаптовані до потреб організації-клієнта.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

Розташування
  • Maastricht

    Tapijnkazerne 11, 6211 ME, Maastricht

    Запитання