Mount Marty College

Mount Marty College

Mount Marty College

Введення

В університеті Маунт Марті ми зосереджуємось на серці та розумі. Ми занурюємо наших студентів у інтимну цілеспрямовану спільноту, яка прагне віри, академічного успіху та служіння іншим. Наші випускники навчаються впродовж життя і готові формувати навколишній світ.

Тут ми робимо все по-іншому. І вплив неймовірний.

Університет Маунт Марті заснований на традиціях бенедиктинців, що змусило нас зосередитись на розвитку добре освічених студентів. За допомогою особистої уваги та підтримки викладачів та співробітників ви можете досягти досконалості та переслідувати свої пристрасті в науковій галузі, легкій атлетиці, образотворчому мистецтві та інших видах діяльності. Завдяки нашій базовій програмі бенедиктинців ми допоможемо вам здобути міцні цінності та життєві навички, які зроблять вас лідером у вашій професії та громаді. І хоча гора Марті є католицькою, бенедиктинською установою, ми поважаємо, що віра - це особиста подорож, і вітаємо всіх приєднатися до нашої громади.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Sioux Falls

    West 41st Street,5001, 57106, Sioux Falls

    Запитання