Moravian University

Moravian University

Moravian University

Введення

Moravian University має глибоке коріння та успішність довшу, ніж наша нація. Знакова Моравська зірка вкарбована в нашу історію і присутня всюди, куди б ви не звернулися. Моравське відчуття переплітається з відчуттям Віфлеєма, несучи в собі стійкість традицій сталевого міста та легкість віконних свічок, які світяться щовечора згідно з моравськими традиціями.

Віфлеєм настільки цінується своєю історією, що його додали до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, сподіваючись приєднатися до таких історичних місць, як Зал Незалежності, Статуя Свободи та піраміди Єгипту.

Бакалавриат

Для маленької школи моравський досвід має широке коло. Ви можете вибрати з більш ніж 70 напрямків навчання або навіть створити власну спеціальність. Крім того, програма магістратури надає понад 45 докторських і магістерських ступенів і варіантів сертифікації. Але вам не потрібно нічого вирішувати зараз. У Moravian ми хочемо, щоб ви знайшли час, щоб вивчити всі свої академічні інтереси, а потім зосередитися на обраному шляху.

Переглянути всі програми бакалаврату .

Крім того, ви можете брати участь у нашій програмі з відзнакою, дослідженні SOAR, місцевих стажуваннях, студентських клубах, навчанні за кордоном тощо.

Наш середній розмір класу становить 16 студентів із співвідношенням студентів до викладачів 11:1. Це означає, що ваші викладачі знають вас на ім’я та піклуються про ваш успіх! Ви отримаєте Macbook Pro та iPad, якими ви зможете користуватися протягом усіх чотирьох років навчання, і ви навіть зможете залишити їх собі, коли закінчите школу.

Аспіранти

Moravian Graduate пропонує понад 50 програм для випускників і дипломів у галузі поведінкового здоров’я, бізнесу, освіти, образотворчого мистецтва, медсестринства, реабілітації та теологічних досліджень.

Програми випускників та сертифікатів Морав’ян покликані підготувати випускників вищого класу для задоволення потреб зростаючих галузей промисловості-вони також призначені для того, щоб вписатися у ваше життя, а не викорчувати його. Ось чому курси випускників пропонуються у традиційному, прискореному, змішаному та онлайн -форматах. Ви також матимете Moravian University , а наші викладачі, співробітники та наставники студентського досвіду прагнуть до вашого успіху.

Переглянути всі програми для випускників .

Місцезнаходження

Розташований уздовж східного узбережжя США, Моравський називає Віфлеєм, штат Пенсильванія домом. У цьому метушливому маленькому містечку ви опинитесь лише в декількох хвилинах їзди від великих міст, таких як Філадельфія, Нью-Йорк та Вашингтон, округ Колумбія, тільки уявіть усі поїздки на вихідні та нові пригоди! Але не хвилюйтесь, в Легіській долині теж є що робити. Якщо ви відвідуєте один з найкращих музичних фестивалів у Північній Америці (Musikfest) або насолоджуєтесь грою в бейсбол на стадіоні Coca Cola, у Віфлеємі, штат Пенсіль, ніколи не буває нудних моментів.

Вифлеємська громада завжди дуже вітає моравських студентів і часто співпрацює з університетом, щоб запропонувати стажування, практичні можливості навчання та безкоштовні заходи.

Погода

Долина Легі в Пенсильванії переживає всі чотири сезони в повній мірі. Осінь приносить хрустку светру погоду і строкате листя. Зима покриває наш кампус снігом. Весна пропонує дощові зливи та квітучі квіти. А літо сонячне і тепле. Кожен сезон приносить у Віфлеєм щось інше, і ми це любимо!

Особливості кампусу

Студентське життя

У Moravian University є чим зайнятися, незалежно від того, цікавитеся ви спортом, мистецтвом чи громадською діяльністю. Як школа NCAA Division III, Moravian має 23 спортивні команди університетського рівня, а також 10 очних команд, якщо ви просто хочете розважитися! Є понад 80 студентських клубів, у яких можна брати участь, включаючи музичні ансамблі, студентське самоврядування, студентські спілки тощо.

Безпека

Так! Безпека наших студентів є головним пріоритетом у Moravian University . Наша поліція кампусу працює, щоб підтримувати безпечне середовище для всіх і завжди готова допомогти, якщо виникне така потреба. Ми також пропонуємо цілодобовий супровід і щоденні послуги трансферу, а також екстрені телефони з синім світлом по всьому кампусу.

  Стипендії та фінансування

  Вартість і допомога

  Ми прагнемо допомогти вам досягти ваших цілей, і це включає надання доступної приватної освіти.

  Moravian University пропонує міжнародну нагороду за заслуги студентів на основі академічних досягнень: оцінок, рівня вашої академічної програми, ваших балів TOEFL або IELTS, а також балів SAT, якщо ви подаєте їх. Будь ласка, зв’яжіться з виконавчим директором з міжнародної реєстрації через форму запиту на цій сторінці, щоб отримати додаткову інформацію щодо нагороди за міжнародні студентські заслуги.

  Статистика випускників

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Bethlehem

   1200 Main Street Bethlehem, PA 18018, 18018, Bethlehem

  Запитання