Moody Bible Institute

Moody Bible Institute

Moody Bible Institute

Введення

Муді існує, щоб забезпечити людей правдою Божого Слова, щоб вони стали дорослими послідовниками Христа, які роблять учнями по всьому світу. Все, що ми робимо в Moody, підпадає під владу Біблії, яка проголошує позачасову істину, актуальну сьогодні та для кожного покоління. Ми віримо, що розуміння і розподіл Божого Слова - це подорож на все життя. І ми прагнемо надати вам підбадьорення у вашій прогулянці з Христом. Разом ми можемо впливати і збагачувати земну кулю, активно доживаючи Боже Слово.

Муді рухається переконанням, що люди, віддані життям і проголошенню Слова Божого, насправді можуть змінити світ. З моменту нашого заснування Д. Л. Муді в 1886 р. Moody Bible Institute прагне забезпечити людей по всьому світу, культур і поколінь наступним кроком до духовної зрілості. Понад 125 років люди приїжджають до Муді, щоб бути багатим спорядженням Божого Слова, щоб впливати на світ для Христа. Покоління послідовників Христа в Moody взяли на себе зобов'язання вивчати Біблію і співчутливо ділитися нею зі світом.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Chicago

    North LaSalle Drive,820, 60610, Chicago

    Запитання