Montpellier Business School

Montpellier Business School

Montpellier Business School

Введення

Завдання глобального та сталого розвитку на службі організаціям, товариствам та окремим особам.

Montpellier Business School , Grande Ecole, є спадкоємцем давньої традиції викладання, що базується на потребах бізнесу та ринків. Заснована в 1897 році Торгово-промисловою палатою Монпельє, школі вдалося постійно вдосконалювати своє спеціалізоване викладання в галузі управління наукою, щоб адаптувати її курси до постійних змін у місцевому та глобальному економічному середовищі.

Стратегія закладу - “бути провідною європейською школою менеджменту в регіоні Occitanie, всесвітньо визнаною цінностями, які вона пропагує, своєю академічною досконалістю щодо управлінських інновацій та підприємництва та турботою про глобальну відповідальність та результативність, що характеризує її діяльність, зацікавлені сторони та результати ”.

Щоб досягти цієї стратегічної мети глобальних та стійких показників, Montpellier Business School , яка позиціонує себе в галузі управлінських інновацій та підприємництва завдяки своїй діяльності, прийняла основні цінності етики, різноманітності, відкритості, відповідальності, а також глобальних продуктивність, все надихає її місією: «навчати за допомогою програм вищої освіти керівників, які підсилюються своєю різноманітністю, усвідомлюють свою глобальну відповідальність, здатні використовувати свій сенс інновацій та корпоративну культуру у виконанні своєї професійної діяльності та адаптуватися до постійних змін у місцевому, національному та міжнародному середовищах ».

Якість її стратегії та результатів є міжнародно визнаним. Його потрійна міжнародна акредитація (AACSB, AMBA та EQUIS), її місце в рейтингу Financial Times, що є найкращим світовим магістром з програм управління, а також його місце у французькому рейтингу свідчать про його чудову міжнародну репутацію.

Наше завдання

Місія Montpellier Business School полягає в тому, щоб «через програми вищої освіти навчати керівників, які підсилюються своєю різноманітністю, усвідомлюючи свою глобальну відповідальність за виконання своїх місій та здатні адаптуватися до змін у місцевому, національному та міжнародному середовищах».

Наші цінності: зобов'язання в основі кожної дії

У Montpellier Business School три основні сім’ї інституційних цінностей керують усіма аспектами функціонування та навчання школи і щодня відображаються у всіх її діях та зобов'язаннях:

Етика: здатність до критичного роздуму над правилами поведінки людей, якими б вони не були; тобто постійно ставити під сумнів загальні дії через єдиний акт, щоб визначити «правильне робити», виходячи з цінностей чесності, справедливості та доброчесності.

Відкритість та різноманітність: здатність боротися з різноманітністю у всіх його формах, добровільно чи мимовільно, без демагогічних намірів, з інтелектом позитивної відкритості.

Глобальна відповідальність та результативність: постійний пошук економічної, соціальної та екологічної ефективності в своїх діях, чітке усвідомлення їх впливу на всі зацікавлені сторони, а також готовність звітувати про них прозоро.

Реалізація цих значень визнається суворими мітками:

 • EESPIG
 • Різноманітність
 • Професійна рівність
 • Договір ООН
 • Глобальний договір

Наша освіта

Інновації в основі програм

Montpellier Business School базує свої дослідження та викладання на управлінських інноваціях та підприємництві, а також на корпоративній соціальній відповідальності.

Науково-дослідні роботи Montpellier Business School факультету Montpellier Business School , до складу якої входить багато постійних вчителів-дослідників, допомагають забезпечити, щоб викладання залишалось сучасним у особливо незмінній галузі науки управління.

Інноваційні методи навчання, крім того, спрямовані на розвиток почуття відповідальності та критичного мислення, що сприяє інноваційності та підприємницькому духу студентів.

Montpellier Business School також зобов’язана підтримувати стійкі партнерські стосунки в галузі досліджень та освіти.

На університетському містечку Монпельє

 • Член COMUE LR-U, Montpellier Business School є членом лабораторії управління «Montpellier Recherche en Management», яка об'єднує понад 200 дослідників і відіграє головну роль на національному рівні в наукових дослідженнях управління.
 • Montpellier Business School , разом із SupAgro та Університетом Монпельє, також є ключовим членом Labex Entreprendre, єдиної «Лабораторії досконалості», що займається підприємницькою діяльністю у Франції.

Але також на національному та міжнародному рівнях

 • Наявна співпраця з більш ніж 50 університетами та бізнес-школами Франції.
 • Активна співпраця з більш ніж 25 країнами (в основному в Європі, але також у США, Канаді та Китаї).

Особливості кампусу

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Montpellier

   2300, avenue des Moulins, 34185, Montpellier

  Запитання