© Eli Haney, Northwest University photographer
Montana State University

Montana State University

Montana State University

Введення

Montana State University , державна земельна установа, виховує студентів, створює знання та мистецтво, а також служить громадам шляхом інтеграції навчання, відкриття та участі.

Бачення МГУ

Montana State University настільки ж чудовий, як його налаштування. Створений як установи, що фінансує землю, це вітаюча, пригодницька спільнота студентів, викладачів та співробітників, які відрізняються своєю прихильністю вирішувати найбільші проблеми світу. Університет спонукає людей відкривати та переслідувати свої прагнення. Це надихає людей співпрацювати з університетом, щоб поліпшити людську перспективу через високу якість освіти, досліджень, творчості та громадянської відповідальності.

Академічна досконалість

МГУ готує студентів до випускників, які мають кар'єру та подальшу освіту. Масовий студентський склад МГУ для факультету означає доступних професорів та практичні можливості навчання. Працюючи разом з наставниками факультету світового класу, студенти відкривають нові знання, які допомагають поліпшити якість життя в усьому світі. Це сприятливе та спільне навчальне середовище допомагає студентам успішно конкурувати за національні та міжнародні стипендії та нагороди. Тільки за минулий рік студенти МДУ отримали престижні нагороди, серед яких:

  • Стипендії Goldwater (математика, наука

  • Стипендія Родосу (для навчання в Оксфордському університеті)

  • Стипендія Маршалла (град школа у Великобританії)

  • Udall Стипендія (для продовження кар'єри в навколишньому середовищі)

  • Newman Civic Fellow (громадське керівництво)

Montana State University знаходиться в своєму класі. МГУ є одним з 3% провідних коледжів та університетів за дослідницькі витрати, а також класифікується Фондом Карнегі як інститутом з високим ступенем профілю. Це означає, що студенти у МГУ отримують можливості для досліджень, які зазвичай охороняються для аспірантів інших шкіл. Крім того, розташування МСУ на перехресті між Єллоустонським національним парком та деякими найбільшими гірськолижними спортом в Америці пропонує учням клас, лабораторію та ігровий майданчик на відміну від будь-якого в усьому світі.

Кращий дослідницький університет

МГУ визнано на національному рівні за свою визначну роль в дослідженнях серед провідних державних дослідницьких університетів. МГУ є одним з 3-х відсотків коледжів та університетів у країні за дослідницькі витрати. Завдяки своїм високим студентам профільних студентів, студенти МДУ отримують можливості робити дослідження національного значення з різних тем, можливостей, які, як правило, будуть зарезервовані для аспірантів інших університетів. Це одна з причин того, чому МГУ є національним лідером у виробництві переможців стипендії Goldwater - прем'єрної нагороди країни для студентів магістрантів у галузі математики та науки.

Дослідницькі витрати на МГУ зазвичай перевищують 100 млн. Доларів щорічно, а провідні наукові відділи включають імунологію, хімію та біохімію, транспорт, фізику та земельні ресурси та природоохоронну науку; в той час як більша частина досліджень фінансується Національним інститутом охорони здоров'я, департаментами енергетики, оборони та сільського господарства та приватними джерелами.

МГУ є найбільшим науково-дослідним університетом в Монтані і найбільшим науковим та дослідницьким об'єднанням будь-якого роду в державі, що дає студентам багато можливостей проводити значущі практичні дослідження та творчі проекти, а також економічне процвітання для регіону. Дослідження МГУ призвели до значних відкриттів, які змінюють світ. МСУ володіє більш ніж 250 ліцензіями на активну технологію. Крім того, для відкриттів МГУ було випущено 91 патент та 36 сертифікатів рослинного походження, з багатьма ще розглянутими.

Залучення та підтримка

Студенти, викладачі та співробітники МГУ працюють разом із партнерами з громадськості, щоб обмінюватися та застосовувати знання та ресурси, які покращують світ. МГУ нещодавно заробив Фонд Карнегі за поглиблену класифікацію занять у навчанні. Позначення визнає прихильність до навчання, що заохочує добровільне служіння в громадах та поширення знань, які є корисними для громадськості. Крім того, через курси, клуби та організовані заходи студенти беруть участь у багатьох місцевих, національних та міжнародних проектах з навчання послуг, що дозволяють їм застосовувати свою освіту та посилювати громади.

Залучення громади

Після жорсткого процесу подання заявки та оцінки, МГУ був нагороджений Фондом Карнегі за поліпшення навчального закладу за участю громади. Це призначення визнає зобов'язання МВУ щодо навчання, яке заохочує волонтерську допомогу в громадах та розповсюдження знань, які корисні для громадськості. Сервісні та аутріч-проекти вбудовані в курсові роботи, дослідження та позакласну діяльність МВУ для покращення навчання та поліпшення життя в усьому світі.

Акредитація

МСУ підтримує та перевищує різні вимоги щодо акредитації, які були розроблені для забезпечення високоякісних стандартів освіти. МГУ акредитовано Північно-західною комісією з коледжів та університетів. Під час останньої реаккредитації МГУ отримав високу оцінку за "надзвичайно високий рівень продуктивності та ефективності". На додаток до національної акредитації, багато коледжів, відділів та програм МВП також підтримують строгі акредитаційні повноваження через установи, що відповідають за дисципліну.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Bozeman

    Montana State University P.O. Box 172220, 59717-2220, Bozeman

Запитання