Keystone logo
Montana Tech

Montana Tech

Montana Tech

Введення

Вища школа політехнічного університету Монтани була кращою установою для студентів.

Політехнічний університет Монтани має сильну історію в галузі інженерії, природничих наук і технологій, дотримуючись поєднання теорії і практики, щоб відповідати змінюваним потребам суспільства, сприяти і розвивати почуття відповідальності і підтримувати стале використання природних ресурсів. Наша школа була заснована в 1900 році на основі "Закону про Конгрес", раніше відомого як Монтанський гірничий інститут, а в Монтані також було створено відповідно до цього Закону.

З видом на місто Бутт, штат Монтана, це шахтарське місто колись називалося "найбагатшим пагорбом у світі". Політехнічний університет Монтани має багато місць для відпочинку, такі як екскурсії по історичних місцях, полювання, рибалка, походи, катання на лижах, гарячі джерела та експедиції до великих парків і заповідників. Однак найбільша сила нашої школи полягає в тому, що ми є моделлю вищої освіти, що спеціалізується на розвитку людських ресурсів і наукових дослідженнях, і ми можемо надати практичні можливості для студентів на території кампусу і в багатьох місцях.

Визначте свою кар'єру, успіх, успіх і продовжуйте свій шлях до успіху, будь ласка, приєднайтеся до політехнічного університету Монтани

Вища освітня програма політехнічного університету Монтани

Доктор філософії та кандидат наук у галузі матеріалознавства для програми міждисциплінарної освіти - міждисциплінарна програма, спільно проведена університетом Монтани (Missura) та державним університетом Монтани (Bozmann City). Дослідницька експертиза включає біоматеріали, електроніку, фотоніку та магнітні матеріали (EPM матеріали), матеріали для зберігання, конверсії та енергозбереження, а також синтез, обробку та виготовлення матеріалів. Проект охоплює широкий спектр науково-технічних дисциплін і його широке застосування в охороні здоров'я та медицині, нанотехнології, енергетиці, навколишньому середовищі та природних ресурсах. Міждисциплінарна магістр / PhD Program - аспірантура розроблена всіма студентами та студентами для досягнення своїх академічних, творчих та професійних цілей. Цей проект підходить для аспірантів з інженерних дисциплін і науки.

Магістр наук (MS) ступінь програми

Електротехніка - Цей курс пропонує безліч дослідницьких можливостей, таких як розробка діагностичних приладових систем для NASA, підвищення ефективності вітрових турбін за допомогою алгоритмів керування висотою та підвищення продуктивності сітки за допомогою інноваційних схем контролю для запобігання відключенню енергії.

Інженерія навколишнього середовища - Цей курс фокусується на воді, стічних водах, відновленні ґрунту та підземних територіях, відновлення потоків, техніці забруднення повітря, аналізі ризиків для здоров'я та екологічній стійкості. Якщо ви обираєте програму випуску «дипломної роботи», то ключові дослідницькі проекти, з яких вибиратимуться, - це нанотехнології, нові технології очищення води та стічних вод, біологічна вибірка, вплив забруднення, якість повітря та формування. Цей курс також пропонує випускний план, який не пише дисертацію.

Загальні інженерії - основні курси: "Цивільне будівництво" - обробка конструкцій, геотехнічна обробка та очищення грунту / стічних вод; "машинобудування"; Зварювальна інженерія - автоматизована зварка, конструкція зварювання та неруйнівний контроль.

Науки про Землю - основні курси: Геохімія - Мінеральна термодинаміка, міграція забруднених видів у ґрунті та воді, а також наземна рослина / біогеохімічна локалізація родовищ. Геологічна інженерія / Геологія - стабільність нахилу, чисельне моделювання та землетрусна інженерія. Геофізична інженерія - дослідження палеокліматики і кріосфери, дослідження нафти і видобутку, нейронні мережі, інверсія даних, відображення сейсмічних хвиль, дистанційне зондування, оцінка водних ресурсів, дрібна геофізична, структурна геологія та сейсмологія радіоактивних джерел Навчання. Гідрологія / Гідрологія: питання якості води та водопостачання, включаючи ресурси поверхневих та підземних вод.

Сертифікат технології екологічного ремонту - Ця мультидисциплінарна програма, яка вимагає 17-18 кредитів, надає студентам досвід і практичний досвід, необхідний для ремонту природних екосистем і пошкоджених ландшафтів. Студенти дізнаються, як уникнути промислового дизайну для довгострокового пошкодження екосистеми, брати участь у відновленні пошкоджених форм рельєфу та бути знайомі з реконструкцією, моніторингом та підтримкою природної рослинності.

Промислова гігієна - Цей курс фокусується на небезпеках робочого місця в хімії, біології, фізиці та ергономіці. Студенти можуть працювати з мультидисциплінарними групами експертів для розробки питань або проектів, які потребують багатопрофільної експертизи. Аспіранти отримають навички прогнозування, виявлення, оцінки, контролю та запобігання питанням безпеки та гігієни праці. Вимоги до написання есе для цього курсу базуються на дослідженнях.

Інженерно-металургійна інженерія - Основні курси: Металургія виплавки, переробка корисних копалин, гідрометалургія, пирометалургія, переробка та екологічні питання, такі як переробка відходів та утилізація відходів. Фізична металургія - сплави / лиття, паяння, біоматеріали, аерокосмічні матеріали, сталь та зварювання. Технологія матеріалів - композити, кераміка, інтерметаліки, монокристали, скло, цемент / бетон.

Гірнича інженерія - аспіранти можуть проектувати, будувати і керувати відкритими шахтами, підземними шахтами і кар'єрами. Для викладання цього курсу в школі будується новий центр освіти підземних шахт. Центр дозволяє студентам проводити дослідження в області буріння, вибухових робіт, обладнання, механіки гірських порід, вентиляції, приладобудування та автоматизації.

Інжиніринг нафти - ступінь у цій спеціальності необхідний для завершення дослідницької або проектної практики. У цьому курсі студенти зобов'язані опублікувати статтю або звіт на основі оригінальних досліджень. Цей курс фокусується на вдосконаленні процесу видобутку нафти, з особливим акцентом на способи змішування та термічних випробувань, що застосовуються до резервуару Rocky Mountain. Інше дослідження фокусується на гідравлічному розриві пластів і стимулюючих проппантах, які є важливими для нетрадиційного розвитку резервуарів.

Онлайн курс

Сертифікат інформатики охорони здоров'я - цей сертифікат потребує 15 кредитів, які повинні бути виконані протягом двох семестрів. Вона поєднує в собі інформаційні технології та охорону здоров'я для задоволення зростаючої галузі електронних медичних записів, обміну інформацією про здоров'я та інших ІТ-інструментів охорони здоров'я. Цей сертифікат надає управлінські та лідерські навички професіоналам у цій галузі.

Майстер промислової дистанційної освіти - Професіонали на робочому місці можуть заробити цю вищу освіту, не залишаючи своїх посад. Цей не-дисертаційний курс, що базується на електронному навчанні, включає не тільки традиційні вимірювальні прилади IH, але й науково-дослідний звіт IH. Цей онлайн-курс має посилання на кампус - завершіть відбір і оцінку небезпеки для здоров'я в нашій лабораторії.

Майстер управління проектними проектами - не дисертаційний курс, що базується на електронному навчанні, що допомагає інженерам з технічного обслуговування перейти до управління. Цей курс вимагає 30 кредитів, включаючи три частини: Розширені інженерні додатки, індустріальна та управлінська інженерія, а також корпоративне та організаційне управління. Візьміть клас щотижня і читайте лекції, запитання та дискусії у віртуальному класі.

Фінансова допомога: Політехнічний університет Монтани надає стипендії та стипендії для аспірантів та плату за навчання, що робить його дуже конкурентоспроможним. До стипендій відносяться стипендії Рон і Джессі, а також стипендію для випускників Слоуна. Громадяни США і постійні мешканці також мають право на отримання федеральної фінансової допомоги (у вигляді позик).

Розташування

  • Butte

    1300 W. Park Street, MT 59701, Butte

    Запитання