Monash University Malaysia

Monash University Malaysia

Monash University Malaysia

Введення

Хто ми

У "Монаші" бажання змінити ситуацію - це все, що ми робимо.

Але ми виходимо за рамки добрих намірів. Ми робимо вплив як на місцевому, так і на міжнародному рівні. Ми - глобальний університет, присутній на трьох континентах. Інаші плани на майбутнє амбітні .

Оптимізм

Щоб змінити ситуацію, потрібна енергія та ідеалізм, а також досвід і мудрість. Як молодий університет, наші перспективи прогресивні та оптимістичні. Ми не занурені в цинізм, традиції чи умовність.

Ми залучаємо найкращих вчених, але ми не елітарні. Ми відкриваємо свої двері для всіх, хто готовий наполегливо працювати, щоб змінити ситуацію.

Ми бачили добро, досягнуте людьми Монаша в таких сферах, як « зелена хімія» , стійкість , а також нещасні випадки та травми . Ми підбадьорюємось їхніми успіхами та роллю, яку ми відіграли в них.

Культура

У нас є чотири місцеві кампуси по всій Вікторії, міжнародний кампус у Малайзії та центри в Китайській Народній Республіці, Італії та Індії. Кожен забезпечує середовище, яке ідентифікує та плекає таланти - і перетворює цей талант у здатність.

Ми вважаємо, що найкращий спосіб допомогти нашим людям вирішити виклики, з якими вони стикаються, - це створити сприятливе середовище. Ми підтримуємо та підтримуємо наших студентів, щоб вони мали незабутній досвід університету. Це дружній університет - незалежно від того, який кампус ви відвідуєте.

Співпраця

Від спільних дослідницьких можливостей до налагодження стосунків із громадою, ми завжди зосереджені на тому, як ми можемо надати нашим людям можливість позитивно вплинути на світ. Такі речі, як Всесвітня програма проти комарів та препарат проти грипу Relenza .

Спільні амбіції рухають нас уперед, швидше. Чим більш актуальні, корисні та потужні зв’язки ми зможемо встановити, тим більшим буде наш вплив.

Ще вчуся

Наш девіз Ancora Imparo ("Я все ще навчаюся") нагадує нам, що пошук знань ніколи не закінчується. Ми звільнені з невгамовними амбіціями, які спонукають нас робити все краще, встановлювати нові еталони та пробивати нові позиції.

Для того, щоб наші студенти та співробітники мали позитивний вплив на їхні спільноти та на світ, ми повинні підготувати їх та надихнути - щоб вони могли бути агентами змін .

Наша історія

Ми - продукт гордої історії. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, звідки ми прийшли, ви можете дізнатися більше про нашу історію .

Розташування

Розташування
  • Subang Jaya

    Jalan Lagoon Selatan, 47500 Bandar Sunway Selangor Darul Ehsan

    Запитання