Keystone logo
© Jens Lyngstad. TIBE
Molde University College - Specialized University in Logistics

Molde University College - Specialized University in Logistics

Molde University College - Specialized University in Logistics

Введення

Університетський коледж Молде – спеціалізований університет логістики (MUC) розташований у прибережних містах Молде та Крістіансунд на північно-західному узбережжі Норвегії. Заснований у 1994 році з прагненням до досконалості в освіті та дослідженнях, MUC пропонує різноманітні академічні програми з різних дисциплін. Ми пропонуємо навчальні програми на рівнях бакалаврату та магістратури з логістики, економіки та адміністрування, ІТ, спортивного менеджменту, соціальних наук та медичних наук. Наша студентська група складається з 3800 студентів і 280 співробітників, організованих на факультеті логістики, факультеті ділового адміністрування та соціальних наук і факультеті охорони здоров'я та соціальної допомоги. Університетський коледж Молде приділяє велику увагу дослідженням і активно бере участь у різних галузях. Факультет складається з досвідчених і відданих своїй справі професіоналів, які є не тільки експертами у своїх галузях, але й відданими наставниками, які направляють студентів до академічного успіху та особистісного зростання.

Вагомі причини навчатися в університетському коледжі Молде

HiMolde навчає людей, які працюють на основі знань із покращенням якості, інноваціями та створенням стійкої цінності зі своїми майбутніми роботодавцями. Ми наголошуємо на зв'язку між науковими дослідженнями та освітою та надаємо студентам можливість брати активну участь у дослідницьких проектах.

Студенти HiMolde отримують

  • Різноманітне, захоплююче та ефективне навчання
  • Гнучка педагогіка та стимулююче навчальне середовище
  • Зосередьтеся на стійкості та інноваціях на практиці у взаємодії з навколишнім суспільством
  • Гнучкі варіанти навчання з розміщенням і практикою
  • Компетентність для трудового життя в перехідний період
  • Гарні можливості для міжнародного обміну

Прийом

Вступ до університетського коледжу Молде подається через Samordna opptak або Soknadweb. На цих сторінках ви знайдете корисну інформацію про те, як подати заявку, а також іншу інформацію для тих, хто хоче вступити до вищої освіти.

Бакалавр та рік навчання

Тут ви знайдете загальну інформацію про вступ до нашого бакалавра та курсу навчання

Магістратура та підвищення кваліфікації

Тут ви знайдете загальну інформацію про вступ до нашої магістратури та курсів підвищення кваліфікації

Розташування

  • Molde

    Britvegen, 2, 6410, Molde

Запитання