Molde University College

Molde University College

Molde University College

Введення

Про Molde University College

Molde University College - спеціалізований університет з логістики пропонує програми з логістики, економіки та ділового адміністрування, менеджменту, спортивних наук, соціальних наук, медичних наук та соціальної допомоги. Програми бакалавра проводяться на норвезькій мові і не пропонуються міжнародним заявникам, які шукають диплом. На рівні магістратури - міжнародні програми; Магістра в галузі нафтової логістики, магістра в галузі логістики та магістра в галузі управління спортом знаходяться на англійській мові. З 2500 студентів близько 250 - це студенти з іноземними національностями, що представляють понад 60 національностей.

Molde University College був заснований 1 серпня 1994 року, коли два коледжі в Молде об'єдналися; Школа медсестри Молде, заснована в 1958 році і Регіональний коледж Молде, заснована в 1969 році. У 2019 році ми відсвяткуємо 25-річчя.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Організація

Molde University College організований відповідно до законів і правил, що застосовуються до університетів і коледжів у Норвегії.

Molde University College розділяє лідерство з обраним ректором і призначеним директором університетського коледжу. Професійна діяльність коледжу організована у трьох різних кафедрах або факультетах, на чолі з деканом, який є професійним і адміністративним керівником факультету. Кожен відділ має власну відомчу раду та офіс-менеджер.

Адміністрація складається з персоналу директора коледжу, бібліотеки, IT-центру, кабінету для навчання, офісу економіки та управління персоналом.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Розташування

Розташування
  • Molde

    Molde University College, Campus Molde, Britvegen 2, 6410, Molde

    • facebook
    • twitter
    • instagram

Запитання