Keystone logo
Manchester Metropolitan University Магістр з розробки комп'ютерних ігор
Manchester Metropolitan University

Магістр з розробки комп'ютерних ігор

Manchester, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 / per year *

На кампусі

* оплата денної форми навчання для іноземних студентів із країн ЄС та інших країн I оплата денної форми навчання: 9 500 фунтів стерлінгів на рік для студентів із Великої Британії та Нормандських островів

Введення

Дізнайтеся, як проектуються та розробляються ігри в захоплюючому світі індустрії комп’ютерних ігор.

Окрім Лондона, Манчестер є домом для більшої кількості ігрових компаній, ніж будь-яке інше місто Великобританії (джерело: UKIE, 2023). Завдяки таким організаціям, як Gameopolis, місто є рушійною силою для побудови та координації майбутнього ігрової індустрії.

З нашим магістрам у галузі розробки комп’ютерних ігор ви отримаєте навички, необхідні для захоплюючої кар’єри в цій зростаючій галузі, як тут, у Манчестері, так і за його межами. Ви дізнаєтесь про основні принципи програмування для ігор, а також проведете сеанси тестування відтворення та дослідження користувачів, щоб переконатися, що ваші ігри веселі, впливові та ефективно охоплюють цільову аудиторію.

Ви також завершите магістерський проект. Незважаючи на те, що ви матимете багато підтримки на цьому шляху, це індивідуальний дослідницький проект, спрямований на розвиток впевненості, незалежності та самодостатності – якостей, які можуть привести вас далеко на робочому місці.

До того часу, коли ви закінчите свій магістерський ступінь, ви матимете не тільки технічні знання, але й отримаєте ключові навички працевлаштування, такі як робота в команді, спілкування, управління проектами та навички ведення переговорів.

Завдяки наставництву персоналу Manchester Met, який займається іграми, ви зможете створити витончене та різноманітне портфоліо, яке допоможе вам знайти роботу в індустрії ігор.

Особливості та переваги

  • Обладнання, що відповідають галузевим стандартам. У наших власних спеціалізованих лабораторіях є широкий асортимент обладнання, тому разом із підтримкою нашого відданого технічного персоналу ви отримаєте навички роботи в професійних приміщеннях.
  • Спеціалізована ігрова лабораторія – наш кампус оснащений ігровими кріслами, клавіатурами та мишами, які використовуються для наших кіберспортивних заходів. Ви також матимете доступ до лабораторії анімації із зеленим екраном і лабораторії взаємодії з користувачем.
  • Відмінні стандарти – Департамент є членом Академії Oracle та академічним партнером Чартерного інституту інформаційної безпеки (CIISec).
  • Процвітаючий технологічний сектор. Перебуваючи в Манчестері, один із найбільших креативних і цифрових технологічних секторів за межами столиці стає поруч із вами.
  • Навчайтеся разом із провідними світовими дослідженнями – 86% результатів наших досліджень у галузі комп’ютерних наук оцінюються як провідні та міжнародні відмінні (REF, 2021).
  • Інститут кодування – Департамент обчислювальної техніки та математики є частиною Національного інституту кодування (IoC) вартістю 40 мільйонів фунтів стерлінгів. Наші студенти мають доступ до передової комп’ютерної лабораторії IoC, щоб відточити свої навички в цій галузі.
  • Необов’язковий рік стажування – розширте свої кар’єрні перспективи та застосуйте теорію на практиці за допомогою можливості взяти рік стажування в галузі.
  • Інвестиції у ваше майбутнє – ми інвестували понад 115 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб перетворити наш науково-технічний кампус на простір для процвітання. Наша нова будівля Dalton, яка відкриється у 2024 році, забезпечує професійне навчальне середовище, обладнане динамічними навчальними просторами, навчальними та дослідницькими засобами світового класу та зонами для спільного навчання, щоб ще більше підготувати вас до вашої майбутньої кар’єри.
  • Спеціальний простір для обчислювальної студії – Нова студія, розроблена у співпраці з нашими нинішніми студентами, забезпечує професійне середовище для індивідуальної та групової роботи. Окрім чудового навчального середовища, цей простір можна використовувати поза уроками для організації хакатонів, розробки власних відеоігор або просто для того, щоб використовувати свою уяву для створення технологій майбутнього.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання