Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Введення

Розкрийте свій потенціал у Manchester Met – амбітному університеті з пишною історією.

Манчестерський столичний університет (Manchester Met) є історичною та міжнародно визнаною установою з 1824 року. Відомий якістю свого викладання, він також входить до 60 найкращих університетів Великобританії (The Complete University Guide 2023).

Університет, розташований у центрі Манчестера, є домом для різноманітної спільноти з понад 4000 іноземних студентів із понад 100 країн. Манчестер – це захоплююче та жваве місто з музеями, галереями, театрами та музичними закладами. Він був визнаний третім найкращим студентським містом у країні (QS Best Student Cities 2023) і одним із найдоступніших міст для студентів у Великобританії (UniFresher 2023).

Manchester Met здійснює інвестиційну програму вартістю 400 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб покращити навчальні та дослідницькі приміщення, будівлі та громадські місця. Нещодавно було здійснено інвестиції в університетську будівлю Гросвенор, Школу цифрових мистецтв, Інститут спорту та будівлю Далтон, реконструкцію Факультету науки та техніки.

Manchester Met також прагне визнавати іноземних студентів із високими досягненнями та пропонує широкий спектр стипендій. Дізнайтеся більше та перевірте свою відповідність тут. T & Cs застосувати.

Цього року ми також можемо запропонувати наші Міжнародна регіональна стипендія віце-канцлера , яка пропонує знижку на плату за навчання 50% у перший рік навчання для студентів з окремих регіонів. Стипендія доступна для самофінансуючих студентів із відповідних країн, які навчаються на бакалавраті та відповідають умовам стипендії.

Повний перелік відповідних програм включено до наших умов використання. Прочитайте цей документ , щоб перевірити свою правомочність і подати заявку.

Щоб подати заявку, заповніть нашу онлайн-форму до кінця 30 червня 2024 року.

Особливості кампусу

Студентські послуги та зручності

Якщо ви вирішите навчатися в Manchester Met, ви матимете доступ до вражаючих лекційних залів, кімнат для семінарів і навчальних зон, а також до неймовірної бібліотеки, яка містить понад мільйон книг, журналів та електронних ресурсів (2020/21 навчальний рік). ).
Також доступний ряд засобів ІТ та медіа, включаючи мультимедійні технології та високотехнічні лабораторії. Здійсніть віртуальну екскурсію кампусом тут.


Manchester Met має вражаючі приміщення , включаючи лекційні зали, кімнати для семінарів і навчальні зони, які оснащені найновішими технологіями та спеціальним обладнанням. Тут також знаходиться PrintCity, інноваційний центр 3D-друку, і є неймовірна цілодобова бібліотека, що містить понад мільйон книг, журналів та електронних ресурсів*. *2020-21 навчальний рік

Також доступний ряд засобів ІТ та медіа, включаючи мультимедійні технології та високотехнічні лабораторії. Здійсніть віртуальний тур кампусом тут .

Спорт

У Манчестері проживають деякі з найбільших імен у спорті, і це надихнуло Manchester Met запропонувати широкий спектр спортивних заходів для студентів - наразі в університеті працює 45 спортивних клубів,

Інститут спорту також співпрацює з такими організаціями, як Футбольна асоціація, Міжнародний олімпійський комітет, Міжнародний паралімпійський комітет, Sport England та УЄФА.

Дослідження

Дев’яносто відсотків наукового впливу університету є «провідним у світі» або «міжнародним відмінним»**, що є свідченням якості досліджень, які він проводить. Дізнайтеся про масштаб, глибину та амбіції їхньої роботи та про те, як вони справляють глобальний вплив, відвідавши веб-сайт тут . **РЕФ 2021

Студентська підтримка

Manchester Met має досвідчений персонал, який пропонує поради щодо кар’єри та безкоштовну підтримку англійською мовою. У них також є спеціальний міжнародний офіс, який гарантує, що іноземні студенти отримають всю необхідну підтримку для досягнення успіху.

Кожен студент Університету також автоматично є членом Студентів; Союз, який існує, щоб гарантувати, що студенти отримають найкращий досвід під час навчання.

Розміщення

Під час навчання в Manchester Met іноземні студенти можуть отримати доступ до різноманітних варіантів розміщення: від кімнат із окремою ванною кімнатою в спільних квартирах до спальні зі спільною кухнею та ванною кімнатою. Manchester Met також пропонує автономні квартири-студії.
Усі кімнати розташовані неподалік від того місця, де ви навчатиметеся, а також неподалік від місцевих об’єктів, зокрема магазинів, ресторанів, кафе та чудового транспортного сполучення. Ви також знайдете підтримку в будь-який час, коли вона вам потрібна, від їхньої служби житлового забезпечення до цілодобової служби безпеки. Студентам бакалаврату також гарантується місце в студентському житлі Manchester Met's University протягом першого року навчання, якщо вони подають заявку до кінцевого річного терміну.

  Рейтинги

  Навіщо вчитися в Manchester Metropolitan University

  1. 60-й університет у Великобританії. (Повний університетський путівник 2024)
  2. Довічний доступ до нашого цифрового кар’єрного сервісу для всіх випускників університету.
  3. Майбутні інвестиції понад 400 мільйонів фунтів стерлінгів заплановано на розвиток наших об’єктів, будівель і громадських місць.
  4. 1750 викладачів і професорів.
  5. 4000 іноземних студентів з понад 100 країн
  6. Історія та спадщина: наше коріння у вищій освіті сягає 1824 року.
  7. Пишаюся тим, що входить до 3 найкращих екологічних університетів Великобританії. (Університетська ліга People & Planet 2022/23)
  8. Безкоштовна підтримка англійської мови під час навчання.
  9. Галузеві зв’язки з глобальними компаніями, зокрема IBM, Bentley Motors, Bosch, Nike, Walt Disney, L’Oreal і Lloyds Banking Group
  10. 90% нашого наукового впливу є провідним у світі або міжнародним успіхом. (REF 2021)

  Campus Life & Facilities

  Студентські послуги та зручності

  Якщо ви вирішите навчатися в Manchester Met, ви матимете доступ до вражаючих лекційних залів, кімнат для семінарів і навчальних зон, а також до неймовірної бібліотеки, яка містить понад мільйон книг, журналів та електронних ресурсів (2020/21 навчальний рік). ).

  Також доступний ряд засобів ІТ та медіа, включаючи мультимедійні технології та високотехнічні лабораторії. Здійсніть віртуальний тур кампусом тут .

  Campus Facilities

  Manchester Met має вражаючі приміщення , включаючи лекційні зали, кімнати для семінарів і навчальні зони, які оснащені найновішими технологіями та спеціальним обладнанням. Він також є домом для PrintCity, інноваційного центру 3D-друку, і має неймовірну цілодобову бібліотеку з понад мільйоном книг, журналів та електронних ресурсів*. *2020-21 навчальний рік

  Також доступний ряд засобів ІТ та медіа, включаючи мультимедійні технології та високотехнічні лабораторії. Здійсніть віртуальний тур кампусом тут .

  Research

  Дев’яносто відсотків дослідницького впливу Університету є «провідним у світі» або «міжнародним відмінним»**, що є свідченням якості досліджень, які він проводить. Дізнайтеся про масштаб, глибину та амбіції їхньої роботи та про те, як вони справляють глобальний вплив, відвідавши веб-сайт тут . **РЕФ 2021

  Student Support

  Manchester Met has highly experienced staff that offer career advice and free English language support. They also have a dedicated International Office to ensure that international students receive all the support they need to succeed.

  Кожен студент університету також автоматично стає членом Студентської спілки, яка існує для того, щоб забезпечити студентам найкращий досвід під час навчання.

  Манчестер має одне з найбільших студентів у Європі та є домом для 90 000 студентів, включаючи 19 000 іноземних студентів (Повний путівник університету). Кампус Manchester Met розташований у самому центрі міста, неподалік від всесвітньо відомих музичних, мистецьких, торгових і спортивних закладів, а також від другого за величиною китайського кварталу в Британії.

  Манчестер вважається «найкращим містом для життя» у Великій Британії** і входить до 25 найкращих студентських міст світу †† (**Global Liveability Survey 2022 Economist Intelligence Unit, ††QS Best Student Cities 2023). Манчестер також був визнаний одним із найдешевших міст Великобританії для студентів (UniFresher 2023).

  Розташування

  • Manchester

   Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

  Запитання