Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Введення

Розкрийте свій потенціал у Manchester Met – амбітному університеті з пишною історією.

Манчестерський столичний університет (Manchester Met) є історичною та міжнародно визнаною установою з 1824 року. Відомий якістю свого викладання, він також входить до 60 найкращих університетів Великобританії (The Complete University Guide 2023).

Університет, розташований у центрі Манчестера, є домом для різноманітної спільноти з понад 4000 іноземних студентів із понад 100 країн. Манчестер – це захоплююче та жваве місто з музеями, галереями, театрами та музичними закладами. Він був визнаний третім найкращим студентським містом у країні (QS Best Student Cities 2023) і одним із найдоступніших міст для студентів у Великобританії (UniFresher 2023).

Manchester Met здійснює інвестиційну програму вартістю 400 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб покращити навчальні та дослідницькі приміщення, будівлі та громадські місця. Нещодавно було здійснено інвестиції в університетську будівлю Гросвенор, Школу цифрових мистецтв, Інститут спорту та будівлю Далтон, реконструкцію Факультету науки та техніки.

Manchester Met також прагне визнавати іноземних студентів із високими досягненнями та пропонує широкий спектр стипендій. Дізнайтеся більше та перевірте свою відповідність тут. T & Cs застосувати.

Цього року ми також можемо запропонувати наші Міжнародна регіональна стипендія віце-канцлера , яка пропонує знижку на плату за навчання 50% у перший рік навчання для студентів з окремих регіонів. Стипендія доступна для самофінансуючих студентів із відповідних країн, які навчаються на бакалавраті та відповідають умовам стипендії.

Повний перелік відповідних програм включено до наших умов використання. Прочитайте цей документ , щоб перевірити свою правомочність і подати заявку.

Щоб подати заявку, заповніть нашу онлайн-форму до кінця 30 червня 2024 року.

Розташування

  • Manchester

    Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

Запитання