© Eli Haney, Northwest University photographer
Missouri State University College of Business Administration

Missouri State University College of Business Administration

Missouri State University College of Business Administration

Введення

Коледж ділового адміністрування (COBA) в Університеті штату Міссурі є однією з найбільших бізнес-програм у регіоні Середнього Заходу. Коледж включає чотири відділи (комп’ютерні інформаційні системи, фінанси та загальний бізнес, менеджмент і маркетинг) і школу бухгалтерського обліку в бізнес-підрозділі, а також два окремо акредитованих відділи (мода та дизайн інтер’єру та будівництво та управління технологіями), які є за межами цього підрозділу. Бізнес-підрозділ готує понад 4000 студентів бакалаврату та 600 аспірантів для широкого спектру бізнес- та пов'язаних з ним професій. COBA разом із Школою бухгалтерського обліку має престижну повну акредитацію Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) як на рівні бакалаврату, так і на рівні магістра. Ця акредитація та велика кількість висококваліфікованих випускників приваблює роботодавців з усього Середнього Заходу щороку набирати кадрів на неповний робочий день (стажування та кооперативне навчання) та повний робочий день. З більш ніж 100 фірмами, які беруть участь у трьох Днях кар’єри коледжу та приходять до Glass Hall для співбесід на кампусі, студенти COBA мають чудові можливості для кар’єрного росту.

Незважаючи на те, що COBA є однією з найбільших бізнес-програм на Середньому Заході, COBA пропонує індивідуальну увагу через 118 викладачів коледжу, Центр бізнес-консультацій та спеціалізований Центр кар’єри. Цей великий, різноманітний та висококваліфікований факультет, багато з яких отримали нагороди за навчання та дослідження та мають практичний досвід ведення бізнесу, дозволяє COBA пропонувати широкий вибір спеціальностей, а також спеціалізовані варіанти та курси, зберігаючи невеликі класи. Від орієнтації до остаточної перевірки ступеня студенти керуються одним із наукових консультантів коледжу. А коли прийде час знайти стажування, можливість навчання в кооперативі або роботу на повний робочий день, співробітники Центру кар’єри коледжу готові допомогти.

З більш ніж 11 різними ступенями бакалавра наук у межах бізнес-підрозділу (пропозиції, акредитовані AACSB, включають бухгалтерський облік, комп’ютерні інформаційні системи, управління послугами інформаційних технологій, фінанси, загальний бізнес, управління ризиками та страхування, управління розвагами, підприємництво, менеджмент, логістику та управління ланцюгами поставок і маркетинг) і так багато спеціалізованих варіантів, що легко зрозуміти, чому так багато студентів, які серйозно хочуть розпочати кар’єру в бізнесі та суміжних сферах, звертаються до COBA.

Існує 6 додаткових ступенів бакалавра наук, які пропонуються за межами бізнес-підрозділу, включаючи мерчандайзинг і дизайн моди, дизайн інтер’єру, сім’ю та споживчі науки (програми кафедри сім’ї та споживчих наук BD Ed. акредитовані Департаментом початкової та середньої освіти Міссурі ( DESE) та Національна рада з акредитації педагогічної освіти (NCATE), управління будівництвом, управління об’єктами та управління технологіями (Програма управління будівництвом факультету акредитована Американською радою з будівельної освіти (ACCE)). Для працюючих професіоналів п’ять випускних програм COBA – магістр ділового адміністрування (MBA), магістр бухгалтерського обліку (MAcc), магістр наук у галузі комп’ютерних інформаційних систем (MS CIS), магістр наук у галузі управління проектами та магістр адміністрування охорони здоров’я надають можливість отримати фундамент у своїй галузі або змінити кар'єрний шлях.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Springfield

    College of Business Administration David D. Glass Hall, Missouri State University 901 S. National Avenue , 65804-0095, Springfield

    Запитання