Mississippi State University College of Forest Resources

Mississippi State University College of Forest Resources

Mississippi State University College of Forest Resources

Введення

Ласкаво просимо на веб-сайт Коледжу лісових ресурсів. Я дуже рада, що ви скористались цією можливістю, щоб озирнутися навколо та відкрити захоплюючі програми викладання, досліджень та обслуговування, які пропонуються в Коледжі лісових ресурсів.

Якщо це ваш перший візит, дозвольте мені ознайомити вас з Коледжем лісових ресурсів. З 1954 року ми закінчили понад 4200 студентів лісового господарства, лісопродуктів, дикої природи, рибальства та аквакультури. Ці студенти - наші випускники - зараз працюють на керівних посадах державних та федеральних агентств, керівників компаній з виробництва лісової продукції, приватних консультантів та підприємців. Коледж лісових ресурсів - це єдина національна акредитована освітня програма в штаті для навчання та розвитку майбутніх лідерів у галузі природних ресурсів.

Коледж прагне сприяти професійному та інтелектуальному розвитку наших студентів. Ми справді академічна спільнота, яка займається збереженням та використанням лісів та інших природних ресурсів за допомогою інтегрованих програм.

Коледж лісових ресурсів включає кафедри лісового господарства; дика природа, рибальство та аквакультура; та стійкі біопродукти. Ми пропонуємо чотири спеціальності з чотирнадцятьма варіантами та сотнями кар’єри. Дослідницьким підрозділом коледжу є Центр досліджень лісу та дикої природи, і ми тісно співпрацюємо з експериментальною станцією сільського та лісового господарства Міссісіпі. Охороною діяльністю коледжу є Служба розширення послуг МДУ.

Багато наших програм акредитовані відповідними агенціями, і ми пропонуємо численні стипендії та підробітки для кваліфікованих студентів.

Місія Коледжу полягає у сприянні, підтримці та забезпеченні управління, збереження та використання лісових та інших природних ресурсів на благо зацікавлених сторін Міссісіпі, Нації та світу. Будь ласка, знайдіть хвилинку, щоб переглянути повне бачення коледжу.

Я сподіваюся, що ваш візит вам сподобається. У нас є багато захоплюючих програм, спеціальний факультет, найсучасніші заклади та багато іншого. Якщо я можу допомогти, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися зі мною.

Уес Бургер

Тимчасовий декан

Розташування

 • Mississippi State

  75 B. S. Hood Road, 39762, Mississippi State

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання