Mississippi State University College of Agriculture and Life Sciences

Mississippi State University College of Agriculture and Life Sciences

Mississippi State University College of Agriculture and Life Sciences

Введення

Заснований у 1878 році як сільськогосподарський та механічний коледж штату Міссісіпі, Державний університет Міссісіпі сьогодні продовжує досягати першочергових результатів у своїй початковій місії в галузі освіти, досліджень та обслуговування. Вивчення сільського господарства, що є основою закладу, було оформлено в коледж у 1903 році.

Сучасний коледж сільського господарства та наук про життя (CALS) пропонує широкий спектр можливостей для вивчення життя, що охоплює 9 шкіл та департаментів. Разом вони пропонують 17 спеціальностей та 45 концентрацій для магістрантів та 17 спеціальностей та 38 концентрацій для аспірантів.

Коледж може похвалитися вченим, досвідченим факультетом 218, спільною метою якого є надання студентам найкращої можливої освіти.

У багатьох департаментах працюють спеціалізовані наукові центри, які залучили великі федеральні гранти та корпоративне фінансування. Коледж також тісно пов'язаний із дослідно-дослідною станцією сільського та лісового господарства Міссісіпі (MAFES) та Службою розширення штату Міссісіпі, які обмінюються знаннями та рішеннями з фермерами, діловими людьми та державними установами по всій державі та за її межами.

Розташування

  • Mississippi State

    M Bost Bldg Extension Dr,201, 39762, Mississippi State

    Запитання