Miriam College

Miriam College

Miriam College

Введення

Історія

Історія Miriam College датується 1926 р., Коли архієпископ Маніли, потім преподобний Майкл О'Доерті, просив сестер збірної Мерікноллу в Нью-Йорку розпочати програму навчання вчителів для жінок на Філіппінах. У старому реконструйованому августинському монастирі в Малабоні, Різалі, була створена Малабонська нормальна школа. Школа переводила об'єкти кілька разів, аж до остаточного у 1953 році, офіційно змінивши її назву на Мерікнолль коледж, вона поклала свої постійні коріння в Діліман (або Лойола Хайтс), Кесон-Сіті.

Після Ватикану II громада Мерікноллу почала оцінювати свою роботу не лише на Філіппінах, а й у всьому світі, в світлі їх первісного апостольства як місіонерського порядку. У 60-х роках громада Мерікнолла побачила готовність мирян філіппінців продовжувати освітню місію, яку вони розпочали. У 1977 р. Власністю та керівництвом школи було передано керівництво адміністрацією. Відповідно до цієї угоди, ім'я Маркнолл повинно бути змінено, щоб прокласти шлях просування унікальної ідентичності школи, чіткої, хоча і не відірваної від особистості сестер Мерікволл. У 1989 році, після серії консультацій, "Мерікнол коледж" був перейменований в " Miriam College .

76084_76055_MC02.png

Наше бачення

76085_76056_MC01.png

Miriam College є провідним інститутом філіппінського католицького навчання, який формує лідерів у служінні, які поєднують компетенцію з піклуванням, засновані на філіппінській культурі та азіатській традиції, але є громадянами світу.

Miriam College , інтегруючи роботу освіти з життям віри, розвиває людей, особливо дівчат та молодих жінок, щоб побудувати філіппінську націю та бути співавторами Божого царства на землі.

Miriam College прагне до відмінні академічні програми, наповнені християнськими цінностями, покращені сучасними технологіями та збагачені національними та міжнародними зв'язками.

Нарешті, Miriam College зобов'язується створювати та жити в нашій шкільній спільноті саме ті зміни, які ми прагнемо реалізувати в суспільстві.

Наше завдання

Miriam College , у партнерстві з сім'ями та громадою, забезпечує якісну та відповідну християнську освіту, яка готує учнів до того, щоб стати ефективними лідерами, учнями протягом усього життя та продуктивними громадянами.

Він пропонує відмінні програми на базі вищої освіти, аспірантури та освіти для дорослих за допомогою навчальних центрів, цільових інтеграційних, науково обґрунтованих та інноваційних підходів.

Наші основні цінності

76086_76057_MC03.png

Правда

Ми віримо в силу знання та визвольної сили істини. Ми беремо на себе зобов'язання до систематичного та наукового пошуку істини, справедливості та відкритості в її прагненні. Ми відкидаємо всі форми обману, неправдивості та нечесності. Ми прагнемо до найвищої якості інтелектуального та академічного результату одночасно, коли ми визнаємо і цінуємо мудрість серця.

Юстиція

Ми віримо, що всі люди повинні бути однаково благословенні, щоб відповідати за плоди генерації знань та соціального прогресу та користуватися ними. Ми беремо на себе зобов'язання в суспільстві, де влада і можливість поділяються однаково, і де «голі одягаються і голодний годують». Ми відкидаємо будь-яку дискримінацію проти будь-якої особи чи будь-якої групи. Ми віримо в гендерну рівність і прагнемо до підтримки різнорідної та взаємозалежної людської спільноти, в якій права людини, добробут та розширення прав і можливостей надаються централізовано.

Мир

Ми віримо, що ми повинні бути миротворцями. Ми також вважаємо, що мир означає відсутність насильства, а також наявність цінностей, ставлень, поведінки та способів життя, заснованих на ненасильстві та повазі основних прав та свобод кожної людини. Ми відкидаємо насильство будь-якої форми і в кожній соціальній взаємодії та в усіх установах. Ми прагнемо працювати над творчими та конструктивними шляхами вирішення конфліктів та заохочення турботливих та люблячих стосунків між усіма людьми та між людьми та рештою творіння.

Цілісність творіння

Ми віримо, що Бог закликав нас бути стюардами всього творіння і що благополуччя та щастя майбутніх поколінь спираються на стійкі та справедливі системи та процеси виробництва та споживання. Ми відкидаємо знищення навколишнього середовища та відходи природних ресурсів. Ми беремо на себе зобов'язання піклуватися про землю та практикувати спосіб життя, який підтримує здоров'я планети, від якої залежить все життя.

Розташування

  • Manila

    Katipunan Avenue, Loyola Heights, Quezon City, 1108 Metro Manila, , Manila

Запитання