Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Ming Chuan University

Ming Chuan University

Ming Chuan University

Введення

Як провідний міжнародний університет Тайваню, MCU вітає студентів з усього світу. Якщо ви зацікавлені в досягненні ступеня комунікації, дизайну, менеджменту, технологій, мов, права та туризму, MCU пропонує унікальний навчальний досвід світового класу. Тут ми віримо у створення творчих та інноваційних глобальних громадян, які готові стати світовими лідерами завтрашнього дня.

81770_MCUCampus.jpg

Місія мікроконтролерів

Захист місії "Одна ключова концепція виражається трьома способами", Ming Chuan University гордиться наданням навчального комплексу, який відвідує всіх студентів з батьківською опікою, підтримкою та керівництвом. В якості всеосяжного вищого навчального закладу Ming Chuan University прагне до досконалості у навчанні та навчанні за допомогою теорії, навчально-орієнтованої освіти, щоб підготувати учнів до професіоналізму, колективному духу та широким світоглядм для інтернаціоналізації.

Теорія та орієнтована на застосування освіта

Наш освітній принцип покладається на теорію, навчально-орієнтовану на додаток освіту, яка координує професійні курси, комунальні курси (чотирирічні курси англійської мови та трирічні курси інформаційних технологій) та загальну освіту, щоб переконатись, що всі наші випускники користуються теорією, орієнтована на додаток освіта. Ми впроваджуємо цілісну освіту для виховання учнівських персонажів через семінари, дипломну роботу, випускний проект, сувору дисципліну та старанне навчання. Наші випускники добре конкурують зі своїми однолітками для подальшої освіти та рівня зайнятості.

Відмінна конкурентоспроможність

Ming Chuan University має 11 шкіл: менеджмент, комунікації, право, дизайн, прикладна мова, інформаційні технології, туризм, соціальні науки, медичні технології, фінансові технології та міжнародний коледж. На шляху до швидких подій глобалізації та економіки, основаної на знаннях, наші школи не лише наймають членів кафедри з докторськими ступенями, але також орієнтують їхнє навчання та дослідження з міждисциплінарною інтеграцією університету, постійним розвитком, конкурентоспроможністю та суспільним попитом. Для досягнення цієї мети кожна аспірантура та відділ повинні пропагувати свої професійні характеристики та конкурентну перевагу, підвищувати якість викладання, дослідження та обслуговування, а також підвищувати компетентність учнів через оцінку членів викладачів та оцінку результатів регулярного навчання.

Повне середовище електронного навчання

У цьому віці інформаційних технологій 21 століття студенти повинні розвивати здатність шукати, аналізувати, обробляти та інтегрувати інформацію. Завдяки застосуванню мережевих технологій у середовищі навчання відповідна технологія дозріває. Результат навчання через глобальну інформаційну мережу є відмінним і буде ключовим для університету.

Щоб заохотити різноспрямоване навчання та навчання, наш університет створив повне середовище електронного навчання. Розширення в мережевий університет дозволяє студентам навчатися без меж простору і часу. Студенти можуть повторити навчальний матеріал в Інтернеті, щоб просувати результати навчання. Мережеве навчання дозволяє студентам навчатися, не вимагаючи обмеженої часу та взаємодії між професорсько-викладацьким складом та студентами, що є величезним випробуванням у традиційному режимі навчання.

На підтримку мережевого навчання та високотехнологічного навчання ми обладнали всі класні кімнати в обох кампусах для проведення електронних класів. Ми продовжуватимемо розробляти більше онлайнових курсів для студентів, спрямованих на підвищення якості викладання, досліджень, обслуговування та конкурентоспроможності студентів.

Освітні філософії

Ming Chuan University був створений за освітньою філософією Засновника Пао, в тому числі:

 1. Відвідування всіх студентів з батьківською опікою, підтримкою та керівництвом

 1. Сувора дисципліна та ретельне навчання

 1. Заохочуючи зусилля у викладанні

 1. Теорія відповідності з досвідом застосування

 1. Підкреслюючи як гуманітарні науки, так і технології

Університет спрямований на реалізацію практичної освіти, заохочуючи студентів втілювати практику та теорію, щоб вони могли вступити до робочої сили відразу після закінчення навчання. У світлі зростаючої глобалізації та глобальної китайської лихоманки університет прагне підготувати студентів до глобальної конкуренції через інтеграцію теорій освіти в китайську установу та партнерські закордонні університети. Крім вивчення досвіду успішної освіти, Мін Чуан прагне кращого виховання своїх учнів за освітньою філософією: локалізацію глобальних знань та впровадження місцевих знань у світ.

Щоб досягти кінцевої мети розвитку незабутнього міжнародного університету, університет докладе максимум зусиль, щоб просунути свою якісну освіту та взяти на себе зобов'язання до міжнародного досвіду в галузі викладання та досліджень.

81688_AmericanCampus.jpg

Навчальні цілі

Інтернаціоналізація

Створення міжнародного навчального середовища для розширення світогляду факультету та студентів; просування міжнародних сертифікатів; не відмовляючись від освіти у всьому світі.

Міжнародний відділ освіти та обміну та Міжнародний коледж привели шлях до успіху в напрямку досягнення мети інтернаціоналізації. З найбільшою кількістю іноземних студентів університетів Тайваню, університет досить добре демонструє свої зусилля у просуванні інтернаціоналізації вищої освіти та побудови англійської середовища навчання.

Професіоналізм

Акцент на співпраці між індустріями та академіями, щоб зміцнити теоретичні знання та практичну компетентність; зосередити увагу на професійному досвіді разом з академічними зусиллями, щоб забезпечити багатогранну освіту та можливості для навчання протягом усього життя.

У зв'язку з зростаючими потребами в академічному прогресі університет зробив значні покращення у сприянні розподілу ресурсів та системі управління талантами. Останні досягнення включають в себе послуги електронного класу та систему електронних портфоліо для студентів та викладачів.

Досконалості

Визначене застосування принципів суворого навчального керівництва для виховання учнів з почуттям відповідальності та командного духу; прагнення до досконалості у викладанні, навчанні, дослідженні та службі.

Ming Chuan University отримав велике визнання за якісну освіту. У 2009 році університет завоював найвищий рейтинг серед північних тайваньських коледжів та університетів у відомчих акредитаціях, проведених Радою з оцінки та оцінки вищої освіти Тайваню (HEEACT). Крім того, в університетах протягом наступних років було надано субсидію МОН "Прагнення до педагогічної майстерності".

81771_TaoyuanCampus.jpg

Розташування

 • Saginaw

  Gilbertson Hall, Saginaw Valley State University, 7400 Bay Road, Saginaw, MI 48710, Saginaw

 • Taipei

  250 Zhong Shan N. Rd., Sec. 5, 111, Taipei

  • Taoyuan

   5 De Ming Rd., Gui Shan District, 333, Taoyuan

   • Taipei

    3F-8F, No.130, Jihe Rd., 111, Taipei

    • Jinsha Township

     105 De Ming Rd, 890, Jinsha Township

     Запитання