© Eli Haney, Northwest University photographer
Minerva Schools at KGI

Minerva Schools at KGI

Minerva Schools at KGI

Введення

Мінерва виховує критичну мудрість ради світу.

Оскільки наше майбутнє залежить від кращих лідерів, розумних інноваторів та більш інформованих світових громадян, ми готуємо наступні покоління виняткових, що навчаються протягом усього життя студентів, до спільної роботи у вирішенні найбільш складних завдань нашого часу.

"Мінерва" є глибоко принциповою і спрямована на підвищення вашого потенціалу та забезпечення вашого успіху.

Ми активно зосереджуємось на поліпшенні колективного майбутнього, розвиваючи індивідуальний розвиток. Наша організація визначається сімома керівними принципами, які інформують кожне рішення, яке ми робимо, від спілкування та вступу до викладачів, життєвого життя та професійного розвитку.

Minerva Schools at KGI будуються на потужному союзі.

"Мінерва" пропонує свої неординарні ступені програми у співпраці з одним з найбільш інноваційних випускників у світі: KGI (Keck Graduate Institute). КГІ, лідер у галузі прикладних наук, є найновішим членом видатного Консорціуму "Клермонт", часто називають "Ілюзі Заходу".

ВСТУП ДО МІНЕРВА

Бен Нельсон, засновник Мінерви, та Стівен М. Косслін, доктор філософії, декан-засновник Minerva Schools at KGI , дають уявлення про бачення, педагогіку та навчальну платформу в центрі досвідченого університетського досвіду.

Розташування

  • San Francisco

    1145 Market St, 9th Floor, 94103, San Francisco

Запитання