© Carrianna Field
MindMetriks

MindMetriks

MindMetriks

Введення

MindMetriks - лідери нейромаркетингу в Латинській Америці

Послуги нейромаркетингу, стратегічний консалтинг, набір нейро, NeuroShopper, продаж та оренда очних трекерів, GSR, ЕЕГ та кодування обличчя.

 • Консалтинг Neuro Services в галузі інновацій, управління маркетингом, управління продажами та людський талант.
 • Наукова оцінка брендів, концепцій, кампаній, продуктів, упаковок, сенсорний маркетинг.
 • Лабораторії нейромаркетингу, ергономіки, психології. Очні трекери, ЕЕГ, Кодування обличчя, Гальванічна реакція.
 • Послуги з нейронауки для вибору та розвитку процесів таланту людини.
 • Ми оцінюємо вашого покупця науково та продуктивність вашого товару в точках продажу.
 • Магістри та курси нейромаркетингу та нейро продажів, спеціалізовані в галузях промисловості.

геральт / Піксабай

internet, cyber, network

Науково-етична підтримка

MindMetriks є членом науки про нейромаркетинг

NMSBA базується в Нідерландах і є найважливішою асоціацією у світі нейромаркетингу.

MindMetriks - єдина компанія, акредитована NMSBA в Колумбії.

Наш засновник та нинішній генеральний директор, Луїс Фернандо Ріко Навас , написав статті про нейромаркетинг для таких журналів, як журнал INSighs , єдиний журнал NMSBA, присвячений Consumer Neuroscience та Cambridge Marketing Review, журнал, що спеціалізується на маркетингу в Кембриджському університеті. Великобританія

Перевірений досвід
MindMetriks у цифрах:

122381_Mindmetriks01.jpg

Спеціалізовані професіонали
Наша команда:

MindMetriks - одна з перших компаній-піонерів у Нейромаркетингу в Колумбії та Латинській Америці і одна з провідних консалтингових та дистрибуторських компаній у галузі нейро та наукових біо технологій для лабораторій нейронауки основних університетів Колумбії, Мексики, Перу, Гватемали, Коста-Ріки, Чилі та Аргентина серед інших.

MindMetriks має команду консультантів у Колумбії, Латинській Америці та Європі, яка спеціалізується на різних стратегічних дисциплінах, які підтримують та створюють пропозиції з високою доданою цінністю з аналізу біометричних вимірювань, зроблених користувачам та споживачам.

Наша команда консультантів має персонал з більш ніж 20-річним безпосереднім досвідом роботи на стратегічних посадах в таких компаніях, як Procter

Ми брали участь у процесах розробки інноваційних планів та нових бізнесів у Європі для таких компаній, як Osram (лідер у галузі освітлення), Panasonic та Trend завдяки унікальним та цілеспрямованим семінарам.

Наша команда інтегрує дисципліни, такі як Нейрова наука, Психологія, Біотехнологія, MBA, Магістри стратегічного бізнес-дизайну, Спеціалісти зі стратегічного маркетингу, Теорія обмежень (ТОК), Дизайн ланцюгів вартості для інновацій серед інших.

Нарешті, ми маємо досвід бути міжнародними консультантами та спікерами з таких питань, як стратегія, інновації, нейромаркетинг та нейро лояльність, а також брати участь в академії в програмах спеціалізації та MBA в Колумбії.

Глобальне бачення
Наша операція у світі

MindMetriks базується на наданні послуг з MindMetriks в Колумбії для всієї Латинської Америки та у Сполученому Королівстві для всієї Європи.

Завдяки динамічності наших клієнтів та ринку ми маємо союзників у кожній із країн, де ми працюємо, тим самим отримуючи місцеві знання про кожну країну, які ми поєднуємо з найдосконалішими методами наукових досліджень у світі. Досвід країн регіону: Мексика, Гватемала, Коста-Ріка, Панама, Колумбія, Нікарагуа, Сальвадор, Еквадор, Перу, Чилі та Аргентина

Наша методична сила дозволяє нам проводити гомологічні дослідження для наших регіональних клієнтів.

Що нас рухає
Вірування та цінності в MindMetriks :

У MindMetriks ми віримо і цінуємо:

  1. Інтеграція та досвід різних дисциплін: Ми усвідомлюємо та цінуємо внесок кожного консультанта за своєю областю знань: антропологи, психологи, математики, вчені тощо.
  2. Повага до наших клієнтів та учасників: Етика з нашими учасниками та нашими клієнтами завжди буде вище нашого бізнесу.
  3. Тверді процеси та методології: Ми розробляємо найкращі нейронаукові методології, щоб інтегрувати їх з відомими традиційними методами дослідження.
  4. Рішення, а не звіти: Більше ніж звіт, ви завжди знайдете рішення для покращення того, що оцінюєте. Ми супроводжуємо ваші процеси до 6 місяців після оцінки.
  5. Найкраща наукова технологія: Ми завжди шукаємо найкращу наукову технологію, щоб поставити її на обслуговування наших клієнтів.
  6. Співпраця: Ми розвиваємо зв'язки співробітництва з нашими клієнтами, партнерами, конкурентами та асоціаціями для підвищення рівня нейронауки, застосованої до Neuro Marketing в Колумбії та світі.

Розташування

 • Madrid

  Madrid, Spain, , Madrid

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання