© Andrey Popov
Milpark Education

Milpark Education

Milpark Education

Введення

Milpark Education (Pty) Ltd зареєстровано як південноафриканський приватний вищий навчальний заклад у Департаменті вищої освіти та підготовки відповідно до Закону про вищу освіту 1997 року. Таким чином, Milpark Education є закладом, що надає, і має право надавати своїм випускникам сертифікати, дипломи та ступені, на які він акредитований Комітетом з якості вищої освіти (HEQC) Ради з вищої освіти (CHE).

Ми віримо в те, що пропонуємо студентам Pathway навчання та якість від вищого рівня сертифіката до рівня доктора. Зараз ми пропонуємо 21 акредитовану програму вищої освіти через чотири школи, а саме; Бізнес-школа, Школа комерції, Школа фінансового планування та страхування та Школа інвестицій та банківської справи.

У цих школах ми пропонуємо Pathway навчання від вищого сертифіката до докторської, включаючи короткі курси для керівництва, курси безперервного професійного розвитку для специфічних галузей і розроблені програми навчання та розвитку, розроблені для бізнесу.

Наразі бізнес-школа Milpark є домом для єдиної міжнародної акредитації MBA в Африці для онлайн-дистанційного навчання.

У 2019 році Milpark придбав бізнес CA Connect, єдиного постачальника онлайн-освіти, який пропонує диплом аспіранта з бухгалтерського обліку.

Наші програми пропонуються через онлайн або дистанційне навчання. Ми пропонуємо гнучкість на основі рівня зацікавленості студентів, які вибирають з нами, щоб вони могли збалансувати навчання з іншими щоденними вимогами, які пов’язані з життям і роботою.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Cape Town

  Main Road,368, 7925, Cape Town

 • Johannesburg

  Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

  • Durban

   Durban, Південно-Африканська Республіка

   Запитання