© Millennia Atlantic University
Millennia Atlantic University

Millennia Atlantic University

Millennia Atlantic University

Введення

Millennia Atlantic University (MAU) пропонує орієнтовані на бізнес програми бакалаврату та магістратури з акцентом на бізнес-адмініструванні, менеджменті та підприємництві. Millennia Atlantic University пропонує нашим студентам гостинну спільноту, де вони зустрічаються зі студентами та викладачами з усього світу, і де вони матимуть можливість отримати практичний досвід для вирішення проблем і лідерства у світі бізнесу.

З моменту заснування MAU залишається вірним своїй місії надання виняткової бізнес-освіти та створення можливостей для своїх студентів і випускників.

З додаванням TBB Bank School of Entrepreneurship MAU продовжує розширювати свої програмні пропозиції та створювати унікальні простори для співпраці для навчання та відкриття можливостей для бізнесу.

MAU продовжуватиме надавати поточним студентам і випускникам багато можливостей для взаємодії з кампусом і мультикультурною спільнотою Дорал-Маямі. Ці можливості включають наш нещодавній запуск Асоціації випускників MAU та Золоту гала-церемонію випускників. Ці заходи сприяють збагаченню досвіду навчання наших студентів і створюють зв'язки, які будуть корисними після закінчення школи.

Викладачі, співробітники та адміністрація MAU залишаються зосередженими на тому, що є найважливішим для нас: допомагати нашим студентам розкрити свій повний потенціал. Наш факультет не тільки має відповідні освітні досягнення та дипломи, але вони також досягли професійних успіхів у предметах, які вони викладають, додаючи унікальну перспективу до класу.

Акредитація

Millennia Atlantic University акредитовано Акредитаційною комісією професійних шкіл і коледжів (ACCSC). Комісія з акредитації професійних шкіл і коледжів (ACCSC) є визнаною агенцією з акредитації Міністерством освіти США.

Розташування

Розташування
 • Doral

  3801 NW 97th Avenue, 33178, Doral

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • linkedin

Запитання