Michigan State University College of Agriculture and Natural Resources

Michigan State University College of Agriculture and Natural Resources

Michigan State University College of Agriculture and Natural Resources

Введення

Налагодження взаємовідносин, вирішення проблем та задоволення потреб жителів Мічигану та людей усього світу були в центрі уваги Коледжу сільського господарства та природних ресурсів (CANR) понад 160 років.

Як перший коледж МДУ та модель всієї національної системи надання земельних ділянок, ми серйозно сприймаємо свою місію надання земельних ділянок.

CANR вперше просунувся у галузі досліджень сільського господарства та природних ресурсів, стипендій та пропаганди. Сьогодні наші коріння з надання земель - це не лише частина нашої історії, вони також представляють наше майбутнє.

У 1855 р. Був заснований Сільськогосподарський коледж штату Мічиган, який тепер відомий як МДУ, для надання практичної освіти всім громадянам незалежно від соціального класу. Це був перший вищий навчальний заклад у США, який викладав наукове сільське господарство та навчав студентів, щоб стати фермерами, інженерами, освітянами та вченими.

2 липня 1862 р. Президент Авраам Лінкольн підписав Закон Моррілла, що дозволяє створювати коледжі, що надають землю

Понад 100 років розширення МДУ сприяло зростанню економіки Мічигану, оснащуючи жителів Мічигану інформацією про те, що їм потрібно краще виконувати свою роботу, створювати здорові та безпечні сім’ї, будувати свої громади та давати можливість нашим дітям мріяти про успішне майбутнє.

Дослідження МГУ AgBioResearch охоплює роботу понад 300 науковців у семи коледжах МДУ: сільське господарство та природні ресурси, мистецтво та література, мистецтво та науки про спілкування, інженерія, природознавство, соціальні науки та ветеринарна медицина. Ці дослідники в лабораторіях на кампусі та в 13 віддалених дослідницьких центрах по всій державі допомагають вирішити найскладніші проблеми у світі.

Розташування

  • Michigan

    Michigan, США

    Програми

    Запитання